Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje - triuškinanti "Tottenham" pergalė (VIDEO)

Sekmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos priešpaskutinės 13-ojo turo rungtynės.

Londono "Tottenham" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "West Ham" futbolininkais. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje užfiksuota triuškinanti "Spurs" pergalė rezultatu 4-1.

Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios pradėjo rodyti iniciatyvą ir 23-ąją minutę Harry Kane'as išvedė komandą į priekį. Vos po 10 minučių pranašumą po Christiano Erikseno perdavimo padidino gynėjas Toby Alderweireldas.

Antrajame kėlinyje "Spurs" neketino sustoti ir jau 50-ąją minutę varžovą triuškinimą pradėjo pirmojo įvarčio autorius H. Kane'as. "Plaktukams" ir toliau nesisekė sėkmingai atakuoti, o 83-ąją minutę šeimininkai pelnė ir ketvirtąjį įvartį, kurio autoriumi tapo Kyle'as Walkeris.

"West Ham" rungtynių pabaigoje pavyko pelnyti paguodos įvartį, tačiau Manuelio Lanzini tikslūs smūgis jau nebegalėjo padėti.

"Tottenham" išlieka penktoje pozicijoje ir nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 4 taškų. "West Ham" su 21 taškų lieka šeštoje vietoje.

"Tottenham" 4 - 1 "West Ham"

23' [1 - 0] H. Kane

33' [2 - 0] T. Alderweireld

50' [3 - 0] H. Kane

84' [4 - 0] K. Walker

87' [4 - 1] M. Lanzini

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8115374" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>