Turtingasis "Man City" nusileido "Wigan © Eurofootball.lt
Trečiąjį pralaimėjimą šį sezoną patyrė turtingųjų arabų valdomas "Man City" klubas, išvykoje rezultatu 1-2 turėjęs pripažinti "Wigan" pranašumą.

Nuo pat mačo pradžios aikštėje dominavo šeimininkai ir jei iš pradžių Amr Zaki tolimas smūgis buvo kiek netikslus, tai 16 minutę Luisas Antonio Valencia pelnytai išvedė savo komandą į priekį - suklaidinęs gynėją ekvadorietis pasižymėjo smūgiu iš 28 metrų.

"Man City" į tai atsakė šimtaprocentine proga, kurios neišnaudojo daugiau nei 32 milijonus svarų sterlingų kainavęs Robinho - brazilas iššoko vienas prieš varžovų vartininką, tačiau nesugebėjo pataikyti į vartus.

Nepaisant to, jau 22 minutę švieslentėje sužibo du vienetai, mat po Elano baudos smūgio Vincentas Kompany nestabdydamas kamuolio atstatė pusiausvyrą.

34 minutę visų dėmesio centre atsidūrė teisėjas, skyręs abejotiną 11 metrų baudinį į "Man City" vartus. Javieras Garrido baudos aikštelėje susidūrė su "Wigan" saugu Wilsonu Palacios ir nors kontaktas, kurį gerokai sustiprino teatrališkas Hondūro rinktinės futbolininko griūvimas ant žemės, buvo minimalus, arbitras įžvelgė pražangą ir griežtai nubaudė svečių komandą.

Standartinę situaciją ramiai realizavo egiptietis Zaki, pelnęs jau penktąjį įvartį šį sezoną.

Antrajame kėlinyje "Man City" perėmė mačo kontrolę ir spaudė varžovus, siekdami dar kartą išlyginti rezultatą.

Arti šio tikslo sužaidus valandą buvo Elano, bet po jo smūgio kamuolys praskriejo pro pat vartų virpstą.

Iš patogios padėties netrukus neįmušė "Man City" saugas iš Airijos Stephenas Irelandas, o Shauno Wrighto Phillipso bandymą atrėmė puikiai žaidęs vartininkas Chrisas Kirklandas.

Nepaisant visų Mančesterio vienuolikės pastangų, "Wigan" atsilaikė ir iškovojo tris svarbius taškus, leidusius įsitvirtinti pačiame turnyrinės lentelės viduryje. "Man City" užima 8 vietą.

"%c00261" 2 - 1 "%c00054"
16' [1 - 0] Luis Antonio Valencia
22' [1 - 1] Vincent Kompany
34' [2 - 1] Amr Zaki (iš 11 metrų baudinio)