U-17 merginų rinktinė atsidūrė po lenkių kojomis

Lietuvos WU17 (septyniolikmečių) futbolo rinktinė sekmadienį sužaidė antras rungtynes Europos čempionato atrankos varžybose. Rolando Čepkausko vadovaujama komanda 1:4 pralaimėjo Lenkijai.

Lietuvėms jau nuo pirmų minučių teko užsiimti savų vartų gynyba – varžovės primetė intensyvų spaudimą. 21 minutę lenkės išsiveržė į priekį po tikslaus Wiktorios Zieniewicz smūgio. Jau po minutės Medą Šeškutę antra kartą nuginklavo Adriana Achcinska.

Po pertraukos Lenkija pelnė trečią įvartį, kai tiksliai pasižymėjo Kinga Kozak.

Rungtynėms einant į pabaigą, Juditai Sabatauskaitei pavyko sušvelninti rezultatą, bet trijų įvarčių pranašumą per pridėtą laiką atstatė A. Achcinska.

Susitikimas baigėsi Lenkijos pergale 4:1. Lietuvos rinktinė kol kas nėra iškovojusi nė taško ketvirtoje atrankos grupėje. Trečiadienį lietuvės susitiks su Slovakija, kuri yra surinkusi vieną tašką. Tai bus rungtynės dėl trečiosios vietos.

Rungtynių statistika:

Lenkija WU17 – Lietuva WU17 4:1 (2:0)
Malborko stadionas
Teisėja – Irina Turovskaya (Baltarusija)

Įvarčiai: 21 min. W. Zieniewicz (1:0), 22 min. A. Achcinska (2:0), 48 min. K. Kozak (3:0), 87 min. J. Sabatauskaitė (3:1), 90+2 min. A. Achcinska (4:1)

Startinė Lietuvos sudėtis: Meda Šeškutė, Eva Jakaitė, Gabija Toropovaitė (46 min. Gabija Valiukevičiūtė), Milita Ragauskaitė, Kamile Gudelevičiūtė, Ugne Lazdauskaitė (77 min. Karilė Liužinaitė), Dorotėja Aidukaitė (46 min. Danielė Svirnelytė), Marija Galkina, Laura Ubartaitė (86 min. Tereza Romanovskaja), Judita Sabatauskaitė, Dovilė Dockaitė (46 min. Rimantė Jonušaitė).