U-17 rinktinė nugalėjo Baltarusijos bendraamžius

Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė šeštadienį žaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Baltarusija ir šventė nelengvą pergalę 1:0.

Pirmajame kėlinyje baltarusiai daugiau kontroliavo kamuolį, o lietuviai daugiau savo žaidimą rengė per kontratakas. Visgi didelių progų susikurti nė vienai komandai nepavyko.

Po pertraukos Svajūno Česnulio auklėtiniams išsiveržti į priekį, kai po mūsų komandos pakelto kampinio į savus vartus įsimušė Denisas Milashevskis.

Vėliau Lietuva buvo arti antro įvarčio – Valdas Paulauskas tolimu šūviu sudrebino vartų konstrukciją, o keli smūgiai taip pat buvo ambicingi. Baltarusiai taip pat nesnaudė ir privertė padirbėti Kajų Urbietį, kuris neutralizavo nė vieną pavojingą perdavimą iš atakos kraštų.

Lietuva išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes 1:0. Antroji dvikova su Baltarusija laukia pirmadienį, 13 valandą Jonavos stadione.