U-19 rinktinė Gruzijoje nenusileido varžovams

Lietuvos jaunių U-19 (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Tbilisyje pirmąsias kontrolines rungtynes su Gruzija baigė lygiosiomis.

Svajūno Česnulio treniruojami lietuviai pirmavo po Dominyko Kubilinsko įvarčio prieš pat pertrauką, tačiau antrojo kėlinio viduryje gruzinai rezultatą išlygino.

Rungtynių pabaigoje teisėjas už Viliaus Giedraičio pražangą po standartinės situacijos skyrė 11 metrų baudinį į mūsiškių vartus, bet laimei Vito Arveladze nuo žymos spirtas kamuolys pataikė į skersinį.

Antroji komandų dvikova vyks rugsėjo 4-ąją.

U-19 rinktinė ruošiasi spalio 4-9 dienomis namuose vyksiančiam Europos čempionato atrankos turnyrui, kuriame susitiks su Austrijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Azerbaidžano komandomis.

Rungtynių statistika

U-19 Gruzija – Lietuva 1:1 (0:1)
Tbilisio Mikheil Meskhi stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - Giorgi Kruašvili
Įvarčiai: 65 min. Temur Chogadze (Gruzija); 45+1 min. Dominykas Kubilinskas (Lietuva).
Įspėti: 55 min. Martynas Medelinskas, 90+3 min. Vilius Giedraitis (Lietuva).

U-19 Lietuva: Ovidijus Šiaulys, Matas Voronko, Pijus Širvys, Martynas Medelinskas, Tadas Paulikas, Edvinas Kloniūnas, Dominykas Kubilinskas (62 min. Domantas Antanavičius), Erik Motuz, Ernestas Stočkūnas (82 min. Vilius Giedraitis), Edgaras Dubickas, Donatas Konikas (42 min. Džiugas Sūnelaitis (84 min. Deividas Skaržauskas)). Atsargoje: Milvydas Tupikas, Simonas Jurgilas, Domantas Vitkus.