U-19 rinktinė nusileido "Bangai"

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) tęsia savaitės stovyklą ir sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes Gargžduose. Šįkart Svajūno Česnulio auklėtiniai išbandė jėgas prieš „Bangos" komandą ir nusileido minimaliu rezultatu 0:1.

Vienintelį rungtynių įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Algimantas Bačanskis. Rinktinės gretose puolimo smaigalyje atsidurdavo Vilius Giedraitis, Ernestas Stočkūnas, Lukas Vaičiūnas ir Jonas Ulberkis. Grėsmę gargždiškių vartams daugiausiai sukėlė atakos su skersais perdavimais bei standartinių padėčių įžaidimas.

„Pirmame kėlinyje žaidė „Bangos" pagrindas, kuris kaunasi I lygoje. Buvo labai sunku, kol nesupratome kaip reikia gintis prieš juos. Antrame kėlinyje varžovai pradėjo leisti jaunimą ir mes jau buvom apsipratę, „įsivažiavę", todėl žaisti buvo lengviau, buvo pora progų ir turėjom „Bangą" nubaust, tačiau pritrūko tikslumo finiše. Tikrai galiu žaidėjams pasakyt ačiū ir pagirti, nes matėsi, kad noru laimėt nenusileidome.

Treneris akcentavo gynybą ir greitą perėjimą, buvo sugalvojęs konkretų planą šioms rungtynėms. Galiu pasakyt, kad mes įvykdėm tą planą perpus, ne viskas pavyko atakuojant. Manau, po kažkiek laiko bus geresni rezultatai, vieni prie kitų pripras. Visgi naujas treneris, nauja aplinka, trenerių štabas puikus ir čia jau mūsų duona - rodyti gerus rezultatus artimiausioje ateityje", - po rungtynių mintimis pasidalijo Lukas Vaičiūnas.

Kovo 5 d. lietuvaičiai sužais Gargžduose paskutines kontrolines rungtynės su „Šilutės" ekipa (12 val.). Kovo pabaigoje U-19 rinktinė išvykoje sužais kontrolines rungtynes su Estijos bendraamžiais.

Gargždų „Banga" - Lietuva U-19 1:0 (1:0)