U. Emery iš savo auklėtinių tikisi daugiau: "Turime pasinaudoti savo šansais"

Unai Emery treniruojama Londono "Arsenal" komanda liko be pergalės "Old Trafford" stadione. Gana gynybinę sudėtį pasirinkęs "kanonierių" strategas mano, kad taškas nėra blogas rezultatas varžovų tvirtovėje.

Antrajame kėlinyje išlyginamąjį įvartį pasiekęs "Arsenal" klubas šiuo metu "Premier" lygoje užima ketvirtąją poziciją.

"Kanonieriai" antroje mačo pusėje turėjo puikią 10-15 minučių atkarpą, kurios metu buvo arti ir antrojo įvarčio. E. Umery pasidžiaugė parodyta reakcija, tačiau iš savo auklėtinių vis dar tikisi geresnio žaidimo.

"Aš noriu daugiau – tiek geresnių rezultatų, tiek geresnio žaidimo", – BBC sakė strategas. – Kaip bebūtų, manau, kad po truputi progresuojame".

"Šioje dvikovoje buvome pakankamai konkurencingi, tačiau galime padaryti gerokai daugiau. Turime geriau kontroliuoti kamuolį ir pasinaudoti savo šansais baudos aikštelėje.

Sudėtyje yra nemažai jaunų žaidėjų, kurie dar tik po truputi įgauna pasitikėjimo. Saka progresuoja, tačiau to paties laukiame ir iš kitų žaidėjų.

Šios rungtynės, kas liečia iškovotus taškus, mums nėra geriausios, tačiau taškas bus teigiamas, jeigu kitą savaitgalį nugalėsime "Bournemouth", – pridūrė U. Emery.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • Gattuso

  Gal pagaliau Emery užkurs Arsenal traukinį ...

  • +2
 • Gattuso

  Gal pagaliau Emery užkurs Arsenal traukinį ...

  • +2
 • Gattuso

  Gal pagaliau Emery užkurs Arsenal traukinį ...

  • +2

Kitos naujienos