U–15 rinktinė – sutriuškinta Liuksemburgo © lff.lt

Lietuvos nacionalinė vaikinų U15 rinktinė antradienį sužaidė pirmąsias iš dviejų numatytų draugiškų rungtynių su Liuksemburgo bendraamžiais.

LFF Kauno treniruočių centre pirmąsias rungtynes Tomo Ražanausko auklėtiniai varžovams nusileido 1:4 (0:2).

Antrasis susitikimas bus žaidžiamas ketvirtadienį 13 valandą, tiesioginę transliaciją rodys futbolas.tv.

Rungtynių pradžia lietuviams susiklostė sunkiai ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0:2. Antrojo kėlinio pradžia šeimininkams suteikė vilties, kai galingu smūgiu iš toli pasižymėjo Lukas Carmine Mennea.

Visgi daugiau lietuviams kažko nuveikti nepavyko – Liuksemburgo ekipa mušė dar du įvarčius, įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo pergalę.

Rungtynių įrašas

Rungtynių statistika: Lietuva – Liuksemburgas  1:4 (0:2)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėjas – Dovydas Švėgžda;

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Rapolas Garšva, Ignas Pukinskas, Nojus Šnekutis, Edvinas Mikutis, Ailandas Alonderis, Airidas Bardzilauskas, Lukas Petrūnas, Lukas Skurvydas, Lukas Carmine Mennea, Lukas Klasauskas, Arnas Jucius. Atsargoje: Henrikas Adomavičius, Mark Žukovskij, Markas Taučas, Mantas Česnokovas, Erik Tučinskij, Gustas Gruodis, Mangirdas Venckus, Simonas Vinčiūnas, Dominykas Čiulada, Kajus Šimkus, Matas Jankauskas, Emilis Strockis.