U16 rinktinė ir antrą kartą turėjo pripažinti prancūzų pranašumą © lff.lt

Lietuvos vaikinų U16 rinktinė penktadienį išvykoje antrą kartą išbandė jėgas su Prancūzijos bendraamžiais.

Antroje komandų akistatoje prancūzai savo pranašumą įrodė dar kartą – šį kartą lietuviai patyrė nesėkmę 1:3 (0:1).

Primename, kad trečiadienį vykusiose pirmose komandų rungtynėse lietuviai du kartus pirmavo, tačiau jau per pridėtą antro kėlinio laiką praleido įvartį ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 2:3.

Penktadienio rungtynėse, kaip ir trečiadienį, pirmame kėlinyje krito tik vienas įvartis, tiesa, šį kartą juo pasižymėjo prancūzai, tad lietuviai buvo priversti vytis varžovus.

Po pertraukos prancūzai savo persvarą užtvirtino dar dviem tiksliais smūgiais, o lietuvių gretose vienintelį įvartį mačui artėjant prie pabaigos įmušė Carmine Lukas Mennea.

Draugiškos U16 vaikinų rinktinių rungtynės

Prancūzija – Lietuva 1:3 (0:1)

„Mini Plaine“ stadionas, „Clairefontaine“ nacionalinis futbolo centras; teisėjas – Martinas Desrochesas.

Įvarčiai: 27 min. Thibo Negre, 60 min. Robinas Thilandas Herardas, 69 min. Ibrahimas Mbaye (Prancūzija); 74 min. Carmine Lukas Mennea (Lietuva).

Įspėtas: 16 min. Ilanas Assongo (Prancūzija).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Tomas Jakaitis, Paulius Stankus (58 min. Simas Grabauskas), Karim Ibrahim, Dovas Grudzinskas, Dominykas Taučas (71 min. Justas Rakauskas), Adomas Buikus (63 min. Vakaris Bradūnas), Rodion Piazenko (71 min. Carmine Lukas Mennea), Kajus Mikoliūnas (63 min. Dovydas Balsys), Lukas Pentiokinas, Ignas Gelgota (33 min. Julius Plančiūnas), Norbert Diugevič (46 min. Grant Emerhi).

Atsargoje: Kristupas Čepulis.