U–17 rinktinė nenusileido estams © JumpStory nuotr.

Pirmose Baltijos taurės turnyro rungtynėse Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė sužaidė prieš bendraamžius iš Estijos. Komandų akistata pasibaigė lygiosiomis 3:3.

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo rungtynes, pelnydama du įvarčius pirmajame kėlinyje. 7 minutę taikliu tolimu smūgiu pasižymėjo Martynas Stūrys, o 31 minutę po kampinio Dominykas Kviklys galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus.

Estams pavyko prieš kėlinio pabaigą sušvelninti deficitą, 39 minutę Mihailui Jumankinui pelnius įvartį po komandos draugų kombinacijos.

Antrajame kėlinyje Estijos rinktinė perėmė žaidybinę iniciatyvą ir pakeitė rungtynių rezultatą savo naudai. Lietuvių gynėjų spragomis pasinaudojo Gregoras Reivasseppas ir Stevinas Kerge.

Lietuviai susitikimo pabaigoje surengė varžovų vartų apsiaustį ir šios pastangos buvo vainikuotos įvarčiu. Emilijus Jermolajev per pridėtą laiką išlygino rezultatą – 3:3.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais liepos 1 dieną prieš Suomijos bendraamžius. Rungtynės Erikilėje vyks nuo 13 valandos, jas transliuos Palloliitto „YouTube“ paskyra.

Rungtynių statistika: Lietuva – Estija 3:3 (2:1)

Jario Litmaneno arena, Erikilė.

Įvarčiai: 8 min. Martynas Stūrys, 31 min. Dominykas Kviklys, 90+4 min. Emilijus Jermolajev (Lietuva); 39 min. Mihhail Jumankin, 55 min. Gregor Rõivassepp, 63 min. Stevin Kerge (Estija)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis, Dominykas Kviklys, Matias Angelo Pastori, Ąžuolas Indriulis, Adrian Lickūnas, Augustas Tamaševičius, Benas Juška, Mantas Monkelis, Mantas Malatokas, Martynas Stūrys, Matas Latvys.

Atsargoje: Ernestas Lysionok, Jokūbas Mažionis, Nojus Vytis Audinis, Ugnius Avizovas, Patrikas Pranckus, Nikita Pavlovskij, Artiom Osipovič, Adrians Karpovs, Emilijus Jermolajev.