U19 futsal rinktinė nenusileido Estijos ekipai © lff.lt nuotr.

Trečiadienį Druskininkuose prasidėjo Europos jaunimo (iki 19 metų) futsal čempionato preliminarus atrankos turnyras.

Pirmosiose jo rungtynėse Edvino Alimkino treniruojama Lietuvos rinktinė kovingomis lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su Estijos komanda.

Kitas rungtynes lietuvaičiai žais jau rytoj – ketvirtadienį 19.30 val. mūsiškių laukia kova su Maltos ekipa, kuri pirmame dienos mače net 0:6 neprilygo jauniesiems Anglijos salės futbolininkams.

Įėjimas į mačą – nemokamas, tiesioginę transliaciją stebėti bus galima per futbolas.tv platformą.

Vakarinė dvikova Druskininkuose prasidėjo didesne gausiai sirgalių palaikomos Lietuvos rinktinės teritorine persvara, tačiau smūgiai iš toli arba skriedavo greta vartų, arba į juos sėkmingai reagavo varžovų vartininkas.

Palaipsniui estai perėmė iniciatyvą ir tai, sužaidus maždaug pusę kėlinio, virto įvarčiu į Gusto Jaskučio vartus.

Likusį kėlinio laiką aikštėje vyravo apylygė kova, bet į pertrauką lietuvaičiai išėjo su deficitu 0:1.

Po pertraukos aikštėje vėl įsivyravo apylygis žaidimas, atakos gana atvirai ritosi į abi puses, tačiau įvartis ilgą laiką nekrito nė į vienus vartus.

Galų gale kovingai žaidę lietuvaičiai buvo apdovanoti, kai po kampinio kamuolį iš arti į vartus nukreipė Matas Siaurusevičius.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių nepelnė ir abi į savo sąskaitą įsirašė po pirmąjį tašką.

Europos vaikinų (U19) futsal čempionato preliminarus atrankos turnyras

Estija – Lietuva 1:1 (1:0);

LSC sporto kompleksas, Druskininkai; teisėjai – Draženas Vukčevičius (Juodkalnija), Martinas Kosteris (Danija), Bogdanas Hanceariucas (Rumunija);

Įvarčiai: 10 min. Romanas Bažkovas (Estija); 34 min. Matas Siaurusevičius.

Įspėti: 5 min. Maksimas Goncharovas, 25 min. Andrei Gaidai, 35 min. Stanislavas Agaptševas (Estija); 20 min. Arianas Balasanovas (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Gustas Jaskutis, Simas Petraitis, Matas Siaurusevičius, Nojus Žitkauskas, Gustas Zenkovas.

Po keitimo: Vilius Leibenka, Radvilas Bliukis, Titas Pivovaras, Naglis Urbonas, Arianas Balasanovas, Armandas Samsonikas, Titas Boriavičius.