U–21 rinktinė nepadarė gėdos ir nukovė estus © lff.lt nuotr.

Alytaus SRC stadione vykusias draugiškas rungtynes Lietuvos futbolininkai laimėjo rezultatu 2:0, įvarčius pelnius pirmajame kėlinyje.

Dvikovos pradžioje abi komandos apsikeitė grėsmingomis atakomis. Lietuviai dažniau puolė kairiuoju kraštu bei džiaugėsi įvarčiu, įžaidus kampinį – 24 minutę po Mato Ramanausko perdavimo Benas Šatkus galva nukreipė į estų vartus.

Netrukus žiūrovai Alytaus stadione išvydo dar vieną Mariaus Stankevičiaus auklėtinių įvartį. Po Tito Milašiaus perdavimo pasižymėjo Meinardas Mikulėnas.

Estai 30 minutę vos nepasinaudojo lietuvių gynėjų klaida ir Matthiasas Alexas Tammas nukreipė kamuolį į vartus, tačiau būdamas nuošalėje.

Antrajame kėlinyje Estijos rinktinė buvo labiau aktyvesnė puolime, tačiau pralaužti lietuvių gynybos jai nepavyko. 55 minutę Kristofferio Lepiko smūgį sučiupo Kajus Urbietis, o rungtynių pabaigoje estų antpuoliai buvo sėkmingai neutralizuoti. Lietuvių ryškesne proga tapo Deitono Vincko tolimas smūgis 75 minutę.

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė rugsėjo mėnesį pradės atranką į 2023-ųjų Europos jaunimo čempionatą. C grupėje be Lietuvos jaunimo rinktinės taip pat žais Ispanija, Rusija, Slovakija, Šiaurės Airija ir Malta.

Lietuviai atrankos kovas pradės rugsėjo 3 dieną Slovakijoje akistata su šios valstybės rinktine, o užbaigs 2022-ųjų birželio 7 dieną dvikova namuose su Šiaurės Airija.