UEFA Čempionų lygos savaitės komanda

Antradienį ir trečiadienį UEFA Čempionų lygoje vyko 3-asis grupių etapo turas, kuriame iš viso buvo sužaistos 16 rungtynių. Jūsų dėmesiui - geriausias savaitės vienuoliktukas.

Vartininko pozicijoje neabejotinai atsidūrė Londono "Arsenal" vartų sargas Petras Čechas, puikiai pasirodęs laimėtose rungtynėse prieš Miuncheno "Bayern". Patyrusio vartininko nesugebėjo pramušti net šį sezoną be stabdžių žaidžiantis Robertas Lewandowskis.

Kairiajame gynybos krašte atsidūrė Madrido "Real" gynėjas Marcelo, sužaidęs itin puikias rungtynes prieš PSG. Dešinėje - "Arsenal" kylanti žvaigždė Hectoras Bellerinas, o centro gynėjų duetą sudaro Alberto Botia ("Olympiacos") ir Yevhenas Kchacheridis ("Dynamo").

Saugų grandyje atsidūrė po du įvarčius į varžovų vartus pelniusių Danielio De Rossi ("Roma") ir Ivano Rakitičiaus ("Barcelona") pavardės. Taip pat į šį sąrašą pateko "kanonieriams" nemažas problemas krašte kėlęs Douglas Costa ("Bayern"), pergalingo įvarčio į "Sevilla" vartus autorius Kevinas De Bruyne ("Man City") ir minėtos komandos žaidėjas Yevhenas Konoplyaka.

Geriausiu savaitės puolėju buvo pripažintas jaunasis "Manchester United" žaidėjas Anthony Martialis. Pirmajame kėlinyje prancūzas užsidirbo 11 metrų baudinį į savus vartus, tačiau per kitas 45 minutes buvo itin aktyvus ir pelnė išlyginamąjį įvartį.

Savaitės komanda:

Petras Čechas

Hectoras Bellerinas - Alberto Botia - Yevhenas Kchacheridis - Marcelo

Danielis De Rossi - Ivanas Rakitičius

Douglas Costa - Kevinas De Bruyne - Yevhenas Konoplyanka

Anthony Martialis