Gavusi dar vieną vaizdo įrašą UEFA pradėjo tyrimą. Šį kartą kamera pagavo šveicarų puolėją Alexanderį Frejų (%p00784) spjaunantį į Anglijos rinktinės saugą Steveną Gerrardą (%p02014) per jų atstovaujamų nacionalinių rinktinių susitikimą ketvirtadienį.

Įrašas, pademonstruotas per vokiečių televizijos kanalą ZDF, parodo, kad šveicaras atsitrenkia į Gerrardą ir po to, eidamas pro šį žaidėją, Frejus atlieka į spjūvį panašų judesį. Gerrardas apstulbęs apsisuka pažiūrėti į Frejų ir nusivalo savo kaklą. Tačiau Šveicarijos komanda paneigė, jog- Frejus spjovė į varžovą.

K etvirtadienį už spjūvį į daną Christianą Poulseną (%p02426) buvo diskvalifikuotas trejoms rungtynėms Italijos rinktinės žaidimo kūrėjas Frančeskas Tottis (%p01797).

"Iš įrašo atrodo, kad šveicaras galėjo spjauti savo oponentui iš Anglijos į kaklą," - UEFA atstovai pareiškė šeštadienį. - "Prieš paskelbdami kokį nors baudžiantį nuosprendį, UEFA nori surinkti visus galimus įrodymus, įtraukiant ir komandų pareiškimus šiuo klausimu."

Šveicarijos interneto puslapis Blick.ch citavo Frejų, neigiantį tai, kad jis spjovė varžovui.

Paklaustas, ar Frejus spojovė, Šveicarijos komandos atstovas Pierre Benoit pasakė: "Ne, visiškai ne. Anglai nesiskundė, aš nemanau... Aš mačiau vaizdus per televiziją ir nieko neįvyko. UEFA paklausė mus apie tai, ir aš nemanau, kad tai bus nagrinėjama toliau."

Anglijos futbolo asociacija atsisakė komentuoti šį įvykį. Anglijos rinktinė laimėjo šį susitikimą rezultatu 3-0.

Šveicarija savo paskutiniosiose B grupės rungtynėse pirmadienį susitinka su titulą ginančiais prancūzais, ir, norėdami turėti vilčių patekti į ketvirtfinalį jie privalo laimėti.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos