UEFA skyrė baudą „Barcelona“ ekipai © AFP nuotr.

„Barcelona“ ekipai dėl savo sirgalių veiksmų teks paploninti piniginę.

Oficialiai pranešta, kad katalonų klubas sulaukė UEFA bausmės.

„La Liga“ ekipos gerbėjai siautėjo pirmajame Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikime Paryžiuje, kai leido dūmines „bombas“, fejerverkus, taip pat automobilių stovėjimo aikštelėje sukėlė rasistinį incidentą.

Iš viso „Barcelona“ komanda sumokės 32 tūkst. eurų siekiančią baudą.

Šią savaitę Xavi auklėtiniai pasitraukė iš prestižinio turnyro, bendru rezultatu 4:6 nusileidę PSG klubui.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...