Miuncheno „Bayern“ ekipa turės neplanuotų išlaidų.
Oficialiai pranešta, kad Vokietijos komanda privalės UEFA organizacijai pervesti nemenką pinigų sumą už taisyklių pažeidimus.
Atsakomajame Čempionų lygos ketvirtfinalio mače prieš Madrido „Real“ vokiečiai netinkamai prižiūrėjo tvarką „Allianz“ stadione.
„Bayern“ dėl netinkamos kontrolės techninėse arenos zonose sumokės 40 tūkst. eurų baudą.
Dar 14 tūkst. eurų vokiečiai turės pervesti už žiūrovų užimtas praėjimo ir evakuacijos vietas, 5625 eurus – už sirgalių į aikštę mėtytus daiktus.
Bendra suma – 59 625 eurai.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Aišku pinigai yra pinigai,tačiau tas pasakymas ,,riebią,,šiam klubui nėra jau tokia ir didele
Jau galvojau, kad ir vel bus paminetas Vinipuh
Pirma galvojau kad bauda duos už ivarti kai imušai bayern ir sako yabado
Ta prasme Kane bezdalas daugiau kainuoja negu šita "riebi" bauda...
Pirma galvojau kad bauda duos už ivarti kai imušai bayern ir sako yabado
Jau galvojau, kad ir vel bus paminetas Vinipuh
Ta prasme Kane bezdalas daugiau kainuoja negu šita "riebi" bauda...
Aišku pinigai yra pinigai,tačiau tas pasakymas ,,riebią,,šiam klubui nėra jau tokia ir didele
Aišku pinigai yra pinigai,tačiau tas pasakymas ,,riebią,,šiam klubui nėra jau tokia ir didele
Ta prasme Kane bezdalas daugiau kainuoja negu šita "riebi" bauda...
Jau galvojau, kad ir vel bus paminetas Vinipuh
Pirma galvojau kad bauda duos už ivarti kai imušai bayern ir sako yabado
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą