"%c00006" - "Celtic"

"Celtic" atvažiuoja į Ispaniją turėdami pranašumą - laimėję pirmąsias rungtynes namie 1:0. Tačiau dabartinis "Barcelona" žaidimas daug vilčių varžovams nesuteikia. Kelias pastarąsias rungtynes jie žaidžia puikų, pergalingą futbolą. Žinant, kad rungtynės vyks Ispanijoje favoritais patekti į kitą etapą laikomi "Barca" futbolininkai.
Ispanijos čempionate "Barca" jau užima trečiąją vietą ir dar gali kovoti dėl čempionų titulo. "Celtic" savo čempionate yra aiški lyderė.

"%c00004" - "Gençlerbirligi"

Pirmąsias rungtynes namie kiek netikėtai 1:0 laimėjo "Gençlerbirligi" klubas. Visgi tai buvo labiau dėl to, kad "Valencia" neleido visų savo pagrindinės sudeties žaidėjų. Šiandienos rungtynėse matyt išvysime tikrąjį "Valencios" veidą, visus žaidėjus ir beabejo pergalę.

Club Brugge - "%c00064"

Vieni Prancūzijos lygos vidutiniokų "Bordeaux" laimėjo pirmas rungtynes namie rezultatu 3:1.
"Brugge" šį sezoną dar žaidė čempionų lygoje, bet iškrito jau po pirmo etapo. Savų žiurovų akivaizdoje galime išvysti bekompromisę kovą bei "Brugge" klubo šturmą dėl pergalės.

"%c00021" - "%c00046"

Šios rungtynės bus daugiau formalumas. "Newcastle" namie sutriuškino varžovus net 4:1. "Mallorca" pastaruoju metu patiria daug skaudžių smūgių. Sutriuškinti Anglijoje jie Ispanijos čempionate 5:1 pralaimėjo "Valencia". Po tokių nesėkmingų varžybų sunku būtų manyti, anglai iš Ispanijos išvyks pralaimėję.

"%c00128" - "%c00025"

Pirmosioms rungtynėms Prancūzijoje pasibaigus 1:1, šiandien "PSV" užtenka lygiųjų 0:0. Tačiau tenka prisiminti, kad "Auxerre" turi tokio aukšto lygio polėjus kaip D.Cisse, O.Kapo, tad "PSV" išlaikyti savo vartus sausus bus labai sunku. "Auxerre" šiandien negalės žaisti T.Tainio, pasižymėjęs praeituose rungtynėse.

"%c00037" - "Benfica"

Portugalijoje sužaidus lygiosiomis 0:0, šiandien viskas prasidės nuo nulio. Abiem komandom norint patekti į kitą etapą reikia laimėti šias rungtynes. Praeito sezono čempionų lygos pusfinalyje žaidęs "Inter" yra laikomas vienų favoritų laimėti UEFA taurę. Į italų komandos rikiuotę šiandienos varžyboms grįžta A.Van der Meyde bei C.Vieri. Žinant, kad jie žais namie, favoritais yra laikomi italai.

"%c00071" - "%c00045"

Pirmosios rungtynės Liverpulyje baigėsi 1:1, tad norint patekti į kitą etapą "Liverpool" reikia mušti įvartį. Atsigaunantis "Liverpool" puolėjas M.Owen jau daug kartų įrodė, kad tai daryti jis gali. Kadangi anglai privalės atakuoti, prancūzai turės puikių progų kontraatakoms. Abiejų komandų šansai vertinami apylygiai.

"%c00028" - "%c00086"

Finansinės krizės krečiama "Roma" pralaimėjo išvykoje 0:2. Šiandien jiems reikės sužaisti labai geras rungtynės norint sustabdyti "Villareal" atakas, bei bandant patiems įmušti. O mušti jie privalės. Italai turi labai daug žvaigdžių ir aukšto lygio futbolininkų, bet klubo finansine situacija ir atmosfera klube gali tai užgošti.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos