Be staigmenų: Lietuvos rinktinė pasirodymą Tautų lygoje pradėjo nesėkme © LFF nuotr.

Penktadienį LFF stadione pirmąsias šio sezono UEFA Tautų lygos rungtynes C divizione sužaidė Lietuvos vyrų rinktinė.

Be žiūrovų vykusioje dvikovoje pranašesni buvo svečiai iš Kazachstano. Lietuvos rinktinė, oficialiose rungtynėse nelaiminti beveik ketverius metus, pralaimėjo rezultatu 0:2.

Varžovai į priekį įsiveržė jau 3-ąją minutę, kai neužtikrintu Lietuvos rinktinės žaidimu gynyboje pasinaudojo Baktiyoras Zaynutdinovas.

Antrajame kėlinyje lietuviai pagyvino žaidimą ir net dominavo kazachų aikštės pusėje.

Vis dėlto vaisių tai neatnešė, o galiausiai pačioje rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį į Džiugo Bartkaus vartus pridėjo svečiai.

Lietuvos rinktinės Tautų lygoje pirmadienį laukia dvikova su Albanija. Grupėje taip pat žaidžia Baltarusija.