Ukrainiečio smūgis rungtynių pabaigoje paliko be taškų „Chelsea“ ekipą © AP nuotr.

Trečiadienį vėlai vakare Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos intriguojančios 32-ojo turo rungtynės.

Londono olimpiniame stadione įvyko miesto derbis – „West Ham“ susigrūmė su „Chelsea“. Rezultatyvi ir dramatiška akistata baigėsi netikėta „plaktukų“ pergale 3:2.

Tai buvo pirmoji „West Ham“ pergalė po koronaviruso pertraukos. Savo ruožtu „Chelsea“ po nesėkmės nuo penktoje vietoje esančio „Man Utd“ ištirpdė pranašumą iki 2 taškų.

42-ąją minutę Willianas išvedė „Chelsea“ į priekį, tačiau „West Ham“ prieš pat kelionę į rūbinę sugebėjo atstatyti lygybę.

Antrasis kėlinys „West Ham“ prasidėjo puikiai – 51-ąją minutę Michailas Antonio nuginklavo Kepą. Tiesa, 72-ąją minutę tas pats Willianas baudos smūgiu išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje daugiau pavojaus kėlė „Chelsea“ žaidimas, tačiau pergalingas įvartis krito būtent į jų vartus. 89-ąją minutę kontratakos metu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs ukrainietis Andrejus Yarmolenko.