"Utenio" ekipai - Danijos klubo pamoka

Utenos „Utenio“ ekipa kontrolinėse rungtynėse namuose nusileido Lietuvoje stovyklaujančiai HB „Koge“ komandai iš Danijos - 1:3 (0:1).

Rungtynes abi ekipos pradėjo greitu žaidimu, aikštėje netrūko kietos kovos. Prabėgus 15 rungtynių minučių po greitos kontratakos HB „Koge“ išsiveržė į priekį 1:0.

Vėliau svečiai iš Danijos toliau kontroliavo kamuolį, o „Utenio“ ekipa pavienėmis atakomis grasindavo „Koge“ vartininkui. Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai „Utenio“ ekipos žaidėjas galingu smūgiu pasiuntė kamuolį svečių vartų link, bet vartininkas permušė kamuolį per skersinį.

Prasidėjus antrajam kėliniui svečiai padvigubino rezultatą – 2:0. Artėjant mačo pabaigai, „Koge“ komandos žaidėjas galingu smūgiu iš šešiolikos metrų nuginklavo uteniškių vartininką – 3:0.

„Uteniui“ pavyko sušvelninti rezultatą 1:3. Tokiu rezultatu ir baigėsi mačas.

Ketvirtadienį „Utenio“ klubas praneš apie komandos naujokus, o jau artėjantį sekmadienį uteniškiai A lygos susitikime namuose priims Marijampolės „Sūduvą“. Rungtynių pradžia 18 val.