"Utenis" draugiškose rungtynėse įmušė keturis įvarčius, bet pergalės neiškovojo

Besiruošdamas antrajai „SMScredit.lt A lygos“ čempionato pusei Utenos „Utenis“ namuose sužaidė kontrolines rungtynes su FS „Metta“ ekipa iš Latvijos. Mačas „Utenio“ stadione baigėsi lygiosiomis – 4:4 (3:1).

Rungtynes aktyviau pradėję uteniškiai netrukus pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, kai kamuolį į vartus 12-ą minutę pasiuntė peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.

Dar po dviejų minučių Vitalijus Polianskis galva nuginklavo svečius, padvigubindamas rezultatą.

Uteniškiai apsukų nemažino. 16-ą rungtynių minutę Kirilas Levšinas po puikaus Danielio Romanovskio perdavimo atsidūrė prieš varžovų vartininką ir mušė tiksliai.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai, po standartinės situacijos svečiai iš Latvijos sušvelnino rezultatą.

Antrąją rungtynių pusę aktyviau pradėjo latviai, tuo tarpu uteniškiai pakeitė kone visą starto vienuoliktuką, į aikštę išleisdami būrį peržiūroje dalyvaujančių futbolininkų. Netrukus po aikštės šeimininkų gynėjo klaidos latviams pavyko įmušti ir dar labiau priartėti.

Dviejų įvarčių pranašumą „Utenis“ atstatė 59-ą rungtynių minutę, kai Robertas Freidgeimas galingu smūgiu nepaliko svečių vartininkui jokių šansų.

Tačiau jau po dviejų minučių uteniškių baudos aikštelėje kilo sumaištis, kuria pasinaudoję „Metta“ futbolininkai vėl sumažino atsilikimą, o dvikovos pabaigoje ir išlygino rezultatą.

Visų rungtynių metu vyravo atakuojantis futbolas. Abi komandos daug smūgiavo į vartus, kėlė kampinius, priversdamos vartininkus demonstruoti savo sugebėjimus.

Aikštės šeimininkų gretose itin aktyviu žaidimu išsiskyrė D.Romanovskis, kurio debiutas Aukštaitijos komandoje buvo taip pat labai ryškus ir garantavo futbolininkui vietą simbolinėje turo rinktinėje.

„Utenis“ žaidė tokia sudėtimi: peržiūroje dalyvaujantis vartininkas (69‘ Lukas Paukštė), Aurimas Tručinskas (46‘ Robertas Freidgeimas), Vitalijus Polianskis (46‘ peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas), Lukas Valvonis (46‘ peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas), Gabrielius Zagurskas (46‘ peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas), Valentinas Jeriomenka (46‘ peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas), Jevgenijus Morozas (46‘ peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas), Tomas Dombrauskis (46‘ peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas), Danielis Romanovskis (46‘ peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas), Kirilas Levšinas (46‘ Arsenijus Buinickis)  ir žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje (69‘ Mykolas Krasnovskis).