"Utenis" pasiekė užtikrintą pergalę

Praėjusį savaitgalį Utenos „Utenis“ žaidė LFF Pirmos lygos 18 turo rungtynes išvykoje su FC „Kupiškis“ komanda

Puikiai rungtynes pradėję „Utenio“ žaidėjai rungtynių baigtį nusprendė per pirmas 13 minučių - 3:1.

Rungtynėms tik įsibėgėjant, 6-ąją minutę, savo ir komandos įvarčių sąskaitą atidarė Kirilas Levšinas.

10–ąją minutę rezulaltą suskubo padvigubinti Johnas Hernandezas, o prabėgus dar trims minutėms, 13–ąją žaidimo minutę, nespėjusių atsitokėti varžovų vartus dar kartą taikliai atakavo Kirilas Levšinas.

Šiose rungtynėse iškovojęs tris svarbius taškus Utenos „Utenis“ kyla į septintą turnyro lentelės vietą, vos dviem taškais atsilikdamas nuo „Pakruojo“ komandos.

Tik įsibėgėjus antram kėliniui, 62–ąją minutę, „Kupišio“ žaidėjas Victor Hugo Duarte Reis savo komandai pelnė paguodos įvartį.

Kitas čempionato rungtynes Utenos „Utenis“ žais savo stadione rugsėjo 8 d.15 val.