„Utenis“ Rygoje neprilygo kaimyninės šalies atstovei

Tęsdama pasiruošimą artėjančiam A lygos sezonui, Utenos „Utenio“ ekipa Rygos Skonto Halle manieže sužaidė priešpaskutines pasiruošimo rungtynes ir patyrė skaudų pralaimėjimą „Liepaja“ futbolininkams - 0:3 (0:1).

Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą latviai išsiveržė į priekį, o antrajame kėlinyje pelnė dar du įvarčius ir įtvirtino savo pergalę.

Uteniškių startinė sudėtis: L. Paukštė, A. Levšinas, A. Tručinskas, J. Morozas, V. Jeriomenka, T. Matsunaga, G. Zagurskas, K. Levšinas ir trys peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.

Atsarginiai žaidėjai: M. Paukštė, V. Nikitinas ir penki žaidėjai dalyvaujantys peržiūroje.

Paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš A lygos sezoną „Utenio“ futbolininkai žais vasario 25 d. su Vilniaus „Vyčio“ komanda. Rungtynių vieta ir laikas paaiškės artimiausiu metu.

„Utenio“ komanda A lygos čempionate startuos kovo 5 d. Visagine susitikdami su „Šilo“ futbolininkais. Rungtynių pradžia - 13 val.