„Utenis“ sužaidė dvejas draugiškas rungtynes Latvijoje

Pertraukos tarp A lygos rungtynių metu Utenos „Utenis“sužaidė dvejas draugiškas rungtynes Latvijoje. Šeštadienį Aukštaitijos komanda išmėgino jėgas su Rygos RFS ekipa, sekmadienį metė iššūkį „Jelgavos“ futbolininkams. Abu sykius teko pripažinti varovų pranašumą.

Mačo Latvijos sostinėje su vietos vienuolike pirmasis kėlinys buvo nerezultatyvus, įvarčių pelnyti nepavyko nei vienai komandai.

Po pertraukos grįžę į aikštelę aikštės šeimininkai atidarė įvarčių sąskaitą, pasiųsdami kamuolį į „Utenio“ vartus 63-ą žaidimo minutę. Savo persvarą RFS padvigubino 82-ą rungtynių minutę.

Uteniškiams viltis išgelbėti rungtynes sužino po keturių minučių, kai pasižymėjo puolėjas Yassine'as Kharbouchas, sušvelnindamas rezultatą. Tačiau netrukus varžovai atstatė turėtą pranašumą – 3:1

Nesėkmingai „Uteniui“ susiklostė ir dvikova Žemgalos olimpinio centro stadione Jelgavoje. Jau pirmojo kėlinio viduryje vietos komanda pasiuntė kamuolį į „Utenio“ vartus.

Pasižymėjęs išvakarėse Y.Kharbouchas buvo tikslus ir šiose rungtynėse. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, po jo tikslaus smūgio rezultatas tapo lygus.

Vis tik, paskutinę kėlinio minutę Latvijos ekipa surengė rezultatyvų išpuolį, vėl išsiverždami į priekį.

Po pertraukos pasižymėti nepavyko nei vienai komandai, rungtynės baigėsi aikštės šeimininkų pergale 2:1.