Už bandymą kovoti su korupcija futbole – automato šūviai

Leidykla „Pego LT” ir portalas „EuroFootball.lt” pristato unikalią Declan Hill knygą „Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus”, kurioje aprašyti negirdėti atvejai, nusikaltėlių schemos ir bandymai gelbėti populiariausią pasaulyje sporto šaką.

2005 metų balandžio 6 dieną nusikaltėlių atstovas Kenanas Erolas įžengė į „Sebatspor“ futbolo stadioną, esantį Rytų Turkijoje, nešinas krepšiu, pilnu 500 eurų banknotų.

Jis ketino papirkti Hakaną Olguną, Turkijos Superlygos ekipos „Akcaabat Sebatspor“ vartininką. Ši komanda turėjo varžytis prieš „Kayserispor“ ir mačo dienos rytą kažkas užsuko į lažybų punktą netoliese esančiame Trabzono mieste ir pastatė 210 tūkst. eurų, kad šeimininkai pralaimės.

Kažkas norėjo „Sebatspor“ nesėkmės ir ketino sumokėti krūvą pinigų, kad tai pasiektų.

Erolas buvo pasikalbėjęs su septyniais kitais žaidėjais, tačiau jam reikėjo užsitikrinti vartininko, kuris galėjo viską sugriauti, sutikimą. Ryte Kenanas pradėjo derybas su Hakanu Olgunu.

Kai Veli Sezginas, „Sebatsport“ komandos savininkas, išgirdo apie bandymus papirkinėti jo žaidėjus, liepė vartininkui H.Olgunui įrašyti visą pokalbį.

Šis sprendimas, ko gero, nulėmė Sezgino likimą – po keturių mėnesių savininkas, eidamas link savo automobilio, buvo sušaudytas automatu.

Artėjant gražiausioms metų šventėms knyga „Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus“ gali tapti puikia dovana Jūsų artimiesiems ar bet kuriam mėgstančiam šį nuostabų žaidimą.

Šią savaitę užsakiusiems knygą su specialiu kodu „futbolas“ laukia papildomas siurprizas.

Užsisakyti galite čia (tik internetu)

Straipsnio įvertinimas: 6 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos