Užtikrinta pradžia "Arsenal" ekipai atnešė pergalę prieš "Man Utd", Liverpulio derbyje - lygiosios (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos paskutinės 8-ojo turo rungtynės.

"Goodison Park" stadione įvyko Liverpulio derbis, kur ginklus surėmė "Everton" ir "Liverpool". Susitikime kovos netrūko, tačiau teisėjas užfiksavo taikų rezultatą - 1:1.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu, tačiau pelnyti greito įvarčio nei vienai iš jų nepavyko. Šiek tiek pavojingiau atrodė šeimininkai, bet vėliau savo žaidimą primesti bandė ir "Liverpool".

Galiausiai žiūrovai pirmąjį įvartį išvydo 41-ąją minutę, kai po tiksliai pakelto Jameso Milnerio perdavimo pasižymėjo Danny Ingsas. Vis dėlto šiuo pranašumu svečiai ilgai nesidžiaugė ir per pridėtą kėlinio minutę Romelu Lukaku išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje "Everton" žaidė grėsmingiau ir neleido svečiams sukurti nei vienos pavojingos progos. Galiausiai suaidėjus teisėjo švilpukui buvo paskelbtos lygiosios.

"Everton" su 13 taškų lieka šeštoje vietoje, o "Liverpool" rikiuojasi 10-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse įvyko dar viena įdomi akistata. Jose susitiko dvi vieną kitą gerai pažįstančios ekipos - Londono "Arsenal" ir "Manchester United". Užtikrinta "kanonierių" pradžia garantavo lengvą pergalę rezultatu 3-0.

Nuo pat pirmos mintutės šeimininkai pradėjo spausti svečius iš Mančesterio ir pirmąjį tikslą pasiekė jau 6-ąją minutę. Po tikslaus Mesuto Ozilo perdavimo reto grožio įvartį kulnu pelnė Alexis Sanchezas.

Užsivedę "kanonieriai" nesustojo ir vos po minutės Davidas De Gea iš savo vartų vėl privalėjo taukti kamuolį. Puiki Theo Walcotto akis leido pelnyti įvartį M.Ozilui.

"Arsenal" dominavimas tęsėsi ir toliau. 19-ąją minutę savo išskirtinius techninius sugebėjimus pademonstravęs A.Sachezas iš maždaug 18 metrų nuginklavo D.De Gea.

Kitos 45 minutės buvo apylygės, nors pavojingiau jau atrodė "Man Utd". Vis dėlto "raudonosiems velniams" pasiekti bent garbės įvartį nepavyko ir susitikimas baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale.

"Arsenal" po pergalės iš antros vietos išstūmė būtent "Man Utd" klubą.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Tottenham" išvykoje rezultatu 2-2 sužaidė lygiosiomis su "Swansea City".

"Everton" 1 - 1 "Liverpool"

41' [0 - 1] D.Ings

45' [1 - 1] R.Lukaku

"Arsenal" 3 - 0 "Man Utd"

6' [1 - 0] A.Sanchez

7' [2 - 0] M.Ozil

19' [3 - 0] A.Sanchez

"Swansea" 2 - 2 "Tottenham"

16' [1 - 0] A.Ayew

27' [1 - 1] C.Eriksen

31' [2 - 1] H.Kane (į savus vartus)

65' [2 - 2] C.Eriksen