Užtikrintai žaidęs „Tottenham“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės © Action Images via Reuters nuotr.

Užtikrintas rungtynes sužaidęs „Tottenham“ klubas iškovojo antrąją pergalę iš eilės „Premier“ lygoje.

Ketvirtadienio vakarą namuose Antonio Contes auklėtiniai 2:0 susitvarkė su Londono „Brentford“ ekipa.

Londono derbį „pentinai“ pradėjo aktyviai ir jau 12-ąją minutę krito įvartis į svečių vartus. „Brentford“ ekipos žaidėjas Sergi Canosas pats įsimušė į vartus po kuriozo baudos aikštelėje, keliant kampinį.

Antrąjį įvartį „Tottenham“ įmušė 65-ąją minutę. Harry Kane'as į greitą ataką kairiajame krašte išvedė Sergio Reguiloną, kuris ant lekštutės kamuolį padėjo Son Heung-minui. Pietų korėjietis kamuolį be problemų pasiuntė į vartus ir padvigubino komandos pranašumą.

Po šios pergalės turnyrinėje lentelėje „Tottenham“ priartėjo prie „West Ham“ ir „Arsenal“ ekipų.