V. Benkunskas: „Žalgiryje“ bus atliktas išsamus auditas

Vilniaus „Žalgirio“ ekipai keičiant savininkus, sostinės meras Valdas Benkunskas žada, kad komanda taps „visų vilniečių“ klubu.

Socialiniame tinkle valdininkas rašė:

„Gera žinia Vilniui – „Žalgiris“ verčia naują puslapį. Klubą matau, kaip vieną istorinių Vilniaus simbolių ir vertybių.

Jis turi būti visų vilniečių klubas, o ne instrumentas kažkam siekti asmeninės naudos.

Dar daugiau naujų sprendimų laukia dalininkų susirinkime, kuris vyks pirmadienį – siūloma keisti įstatus, kurti naują reprezentacinę struktūrą, atlikti išsamų įstaigos auditą. Atėjo laikas pokyčiams!“

„Žalgirio“ dalis iš Vilmos Venslovaitienės ir Mindaugo Nikoličiaus perka „Kilo“ įkūrėjas Tadas Burgaila.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...