Vilniaus „Žalgirio“ ekipai keičiant savininkus, sostinės meras Valdas Benkunskas žada, kad komanda taps „visų vilniečių“ klubu.
Socialiniame tinkle valdininkas rašė:
„Gera žinia Vilniui – „Žalgiris“ verčia naują puslapį. Klubą matau, kaip vieną istorinių Vilniaus simbolių ir vertybių.
Jis turi būti visų vilniečių klubas, o ne instrumentas kažkam siekti asmeninės naudos.
Dar daugiau naujų sprendimų laukia dalininkų susirinkime, kuris vyks pirmadienį – siūloma keisti įstatus, kurti naują reprezentacinę struktūrą, atlikti išsamų įstaigos auditą. Atėjo laikas pokyčiams!“
„Žalgirio“ dalis iš Vilmos Venslovaitienės ir Mindaugo Nikoličiaus perka „Kilo“ įkūrėjas Tadas Burgaila.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą