V. Čeburinas: ruošimės žaisti taip, kad turėtume pranašumą prieš vengrus © E. Žaldario nuotr.

Pirmasis mūšis pralaimėtas, tačiau dar ne karas. Apie tai po pirmųjų Čempionų lygos atrankos antro etapo rungtynių Budapešte kalbėjo „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir vartininkas Edvinas Gertmonas.

„Žalgiris“ nusileido „Ferencvaros“ ekipai rezultatu 0:2 po pirmajame kėlinyje dviejų praleistų įvarčių.

Treneris V. Čeburinas teigė, kad žaidimo planas ne visiškai pavyko, tačiau buvo ir teigiamų epizodų.

„Žaidėme antru numeriu, kaip ir planavome. Tačiau taip turėjo būti ne visuomet, turėjome sukurti daugiau galimybių išėjimams į ataką. Padarėme keletą kritinių klaidų, jos virto dviem įvarčiais.

Futbolas yra klaidų žaidimas, kas suklysta tam ir nepavyksta laimėti. „Ferencvaros“ – gera komanda.

Tačiau antras kėlinys parodė, taip pat ir pirmasis jog ir mums pavyko sukurti progų. Varžovų iniciatyva dar negarantuoja visiškos pergalės. Liko antros rungtynės, jos ir nulems kas pateks toliau. Turime savaitę analizuoti padaryti išvadas ir paruošti savo žaidimą. Atkreipsime į tam tikrus dalykus ruošimės žaisti taip, kad turėtume pranašumą“, – konferencijoje žiniasklaidai kalbėjo V. Čeburinas.