FK „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Panevėžį“ svečiuose dėkojo žaidėjams už atsidavimą.

Atidėtose A lygos rungtynėse „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu 2:0 ir atsitiesė po patirtos nesėkmės Kaune praėjusį savaitgalį.

„Šiandien pavyko geros rungtynės. Tai buvo pirmos rungtynės ant natūralios vejos. Buvo neįprasta ir mums, ir varžovams. Daug laiko praleidome atakuodami. Įmušėme vieną, antrą įvartį. Buvo dar progų. Pirmajame kėlinyje atakavo ir varžovai. Tačiau neturėjo gerų progų. Antrajame kėlinyje varžovai siekė turėti iniciatyvą, perkėlė žaidimą į mūsų aikštės pusę, neretai kontroliavo kamuolį. Mes kontratakavome, turėjome gerų progų padidinti persvarą. Geros rungtynės iš abiejų komandų.  Mūsų nusiteikimas šiandien buvo labai geras. Dėkoju žaidėjams, jie atidavė visas jėgas, viską ką gali. Jie parodė ką gali, ir tai atnešė rezultatą“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Antrajame kėlinyje „Panevėžys“ dažniau buvo su kamuoliu ir treneris ne kartą prašė savo auklėtinių geresnės kamuolio kontrolės.

„Pastebėjome, kad atgavus kamuolį per mažai atsidengiame. Trukdavo trumpos pauzės, kad  tie žaidėjai, kurie turi užpildyti savo zonas atsidurtų jose. Todėl mūsų perdavimai nepasiekdavo tikslo. Todėl paprašiau kontrolės, kad turėtume galimybę, kad perdavimai pasiektų adresatą“, – aiškino V. Čeburinas.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštę paliko Francis Kyeremeh, keitimo prašėsi Hugo Videmontas. Pasak trenerio, tai sąlygojo ne konkrečios traumos.

„Labiau sakyčiau, kad jie neatsigavo po praėjusių rungtynių. Dabar įtemptas grafikas, nepakanka laiko atsigauti. F. Kyeremeh pasijautė šiek tiek blogai, todėl buvo pakeistas. Hugo taip pat. Abu jie atidavė visas jėgas aikštėje. Atidavė jėgas dėl šios pergalės“, – teigė treneris.

„Žalgirio“ įtemptame grafike kitos rungtynės laukia jau penktadienį su tuo pačiu „Panevėžiu“ – balandžio 14 d. komandos susitiks LFF stadione.