Po šeštosios pergalės iš eilės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas džiaugėsi komandos atsidavimu, tarpusavio supratimu ir rezultatyviais atsarginiais, o dublį pelnęs Adama Fofana teigė, jog komanda neatsipalaidavo net ir turėdama persvarą.

„Žalgiris“ dvikovoje su „Dainava“ įgijo dviejų įvarčių persvarą jau pirmajame kėlinyje, o po pertraukos įmušė dar du kartus ir laimėjo 4:0.

„Aistruolius sveikinu su pergale. Mūsų planas suveikė. Ne viskas idealiai, atsiliepė ir oro sąlygos. Žaidėjai aikštėje atsidavė 150 procentų. Buvo atsidavimas, komandinis žaidimas, darbas, įvarčiai… Su tuo sveikinu žaidėjus. Šaunuoliai“, – kalbėjo V. Čeburinas.

 

„Noriu padėkoti komandai ir treneriui už tai kad galėjau prisidėti prie šios pergalės. Pirmą kartą įmušiau du įvarčius LFF stadione. Labai didžiuojuosi ir džiaugiuosi dėl pergalės. Nebuvo sudėtinga žaisti, oras buvo tinkamas mūsų žaidimui. Nepriklausomai nuo rezultato stengėmės visas rungtynes. Po pirmo įvarčio toliau spaudėme varžovus, nes vienas įvartis yra trapi persvara. Stengėmės įmušti antrą įvartį, kad būtų ramiau. Dėl to sukūrėme daug progų, įmušėme keturis įvarčius. Aukštyn pakėlę galvas žiūrime į priekį“, – teigė A. Fofana.

 

Paklaustas, ar ne per anksti komanda įgavo gerą sportinę formą, treneris atsakė: „Laimėti niekada nėra per anksti. Laikas eina ir reikia rinktis taškus. Reikia įveikti tuos varžovus, kuriuos sutinkame savo kelyje. Tai kiekvienos komandos užduotis. Taip, kol kas einame gerais žingsniais. Labai džiugina, jog yra tarpusavio supratimas aikštėje. Tai matosi treniruotėse ir pasirodo rungtynėse. Bravo „Žalgirio“ žaidėjams.“

„Dainava“ prieš šias rungtynes buvo praleidusi 5 įvarčius per 9 susitikimus, tačiau šį kartą „Žalgiris“ varžovams įmušė keturis. „Galbūt mums geriau pavyko tie veiksmai, kuriuos planavome. Varžovams sunku buvo žaisti be kamuolio. „Dainava“ buvo pasiruošusi gynybinę taktiką, su ilgais perdavimais, gintis didelėmis pajėgomis, kovoti dėl antro kamuolio. Mes tai išanalizavome ir to tikėjomės. Pasirinkome strategiją ir galvodami apie save, ir uždarant jų galimybes“, – vertino V. Čeburinas.

Du įvarčius pelnė A. Fofana, kuris pirmajame kėlinyje pasižymėjo kaip tikras puolėjas uždarydamas Pauliaus Golubicko perdavimą iš krašto, o antrajame įmušė puikiu smūgiu iš toli.
„Prieš pirmą įvartį tikėjausi stipraus perdavimo. Stengiausi atsidurti priešais gynėją. Kamuolį paliečiau su blauzda ir įmušiau. Prieš antrą įvartį jaučiau kad yra erdvės, nes gynėjai atsitraukė prie savo vartų. Pasilikau toliau, paprašiau kamuolio. Pavyko geras smūgis“, – teigė legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto.

Starto sudėtyje jis pasirodė po mėnesio pertraukos. „Sezono pradžioje buvau geroje sportinėje formoje. Bet vėliau susirgau ir buvo nelengva. Tačiau žinau, kad sezonas ilgas, kad bus šansų, jei gerai atrodysiu treniruotėse. Kad treneris atkreips dėmesį jei sunkiai dirbsiu. Susitelkiau į tai ir stengiausi būti kantrus. Žingsnis po žingsnio stengiausi atgauti gerą formą ir toliau tai darysiu“, – kalbėjo atakuojantis saugas.

Vertindamas žaidėjo pasirodymą V. Čeburinas pabrėžė, kad savo šanso gali sulaukti visi: „Nėra taip, kad tik Fofana vienas stengėsi treniruotėse. Taip, galbūt šiandien jis išsiskyrė. Kaip visada sakau – žais tie, kas tą dieną geriausi, kas bus labiau motyvuoti. Nors negaliu sakyti, kad kitiems trūksta motyvacijos. Kaskart matome, kad išėję į aikštę po keitimo įmuša įvarčius, sustiprina žaidimą. Malonu dirbti su jais, kai komanda eina į priekį, tarpusavio supratimas geras. Fofana įmušė du įvarčius – šaunuolis. Ko daugiau reikia iš atakuojančio žaidėjo?“

Sekmadienį „Žalgiris“ žais išvykos rungtynes Marijampolėje, o gegužės 1 d. priims Gargždų „Bangą“ namuose.