„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir žaidėjai po penktosios pergalės iš eilės džiaugėsi sėkmingu antruoju kėliniu ir pademonstruotu komandos charakteriu.

„Žalgiris“ po pirmojo kėlinio atsilikinėjo prieš „Džiugą“ 0:1, tačiau po pertraukos įmušė tris įvarčius ir laimėjo 3:1.

„Varžovas pasirinko savo strategiją. Žaidė greitomis kontratakomis. Nors tik pora kartų atsidūrė baudos aikštelėje, bet įmušė įvartį. Iš to ir susidarė įtampa. Ne visiškai pavyko laikytis plano kurį turėjome.

Labai noriu padėkoti žaidėjams. Tiems kurie žaidė, ir tiems, kurie yra atsargoje, kurie laukia savo šanso. Jie išėjo ir gana užtikrintai sutvarkė reikalus iki pabaigos, davė spaudimo varžovams ir šie nebespėjo uždaryti erdvių, padarė daug klaidų. Reikia ir tradiciškai padėkoti aistruoliams: kad net ir tokiu oru su mumis, tarp mūsų. Tai mums papildomas stimulas“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Šiandien – gera diena. Komanda sužaidė gerai, tai yra svarbiausia. Turime ir toliau būti su tokiu nusiteikimu, tokiu charakteriu. Svarbu klausyti trenerio nurodymų“, – teigė Younnas Zahary. „Pirmajame kėlinyje praleidome vieną įvartį. Tačiau pademonstravome kad galime sugrįžti ir persverti rezultatą. Svarbiausia kad komanda parodė charakterį. Sužaidėme jau 9 rungtynes čempionate. Turime toliau dirbti treniruotėse ir pagerinti savo žaidimą.“

„Kas pasikeitė per pertrauką? Niekas, išlaikėme kantrybę. Pirmajame kėlinyje trūko kantrybės, paskutinio perdavimo, paskutinio smūgio. Atrodo, lyg ir turėjome kamuolio kontrolę. Praleidome įvartį. Gerai, kad žaidėme iki galo ir antrajame kėlinyje įmušėme įvarčius“, – sakė Giedrius Matulevičius, kuris po rungtynių atsiėmė geriausio mėnesio žaidėjo prizą.

Pirmąjį ir trečiąjį įvartį įmušė po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai. „Tie žaidėjai kurie startavo taip pat turėjo šansų. Tačiau kai kur nepavykdavo. Nesisekė sužaisti taip kaip norėjosi. Puiku, kad žaidėjai išeina po keitimo ir įmuša, kad jie išeina su tokia motyvacija įmušti“, – komentavo treneris.

Gynėjas Y. Zahary į ekipą atvyko prieš pat sezoną ir pirmajame rate sudarė vidurio gynėjų porą su Jurijumi Kendyšu. „Mane komanda priėmė gerai. Komandos gretose jaučiasi gera atmosfera. Žingsnis po žingsnio pagerinsime savo žaidimą. Svarbiausia jog turime gerą tarpusavio supratimą. Turime tęsti taip ir toliau“, – sakė jis.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais trečiadienį 20 val. namuose prieš Alytaus „Dainavą“.