V. Čeburinas: „Varžovas pasirinko savo taktiką“ © E. Žaldario nuotr.

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir kapitonas Ovidijus Verbickas po oficialaus sezono starto kalbėjo apie pirmųjų rungtyniu jaudulį.

Žalgiriečiai pirmose „Topsport A lygos“ rungtynėse 1:0 svečiuose pranoko Alytaus „Dainavą“. Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė O. Verbickas.

„Sveikinimai aistruoliams. Pirmosios rungtynės, ir toks palaikymas… Nėra lengva, startas, didelis komandų noras. Daugiau kontroliavome kamuolį, kūrėme, bet varžovas pasirinko savo taktiką. Suprantama daug naujų žaidėjų. Džiaugiuosi, jog jie priėmė visus sumanymus. Šiandien naujokus pamatėme rungtynėse. Ne viskas dar vyksta kaip norime, tas suprantama. Nebūna kad viskas išeitų iš karto. Pagal tai kaip jie viską priima – dirbsime ir viskas ateis“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Pačios geriausios emocijos, svarbiausia pergalė. Buvo sunkios rungtynės. Prieš rungtynes sakiau komandai, kad svarbiausia trys taškai, kad pradėtume gerai, ir manau važiuosime toliau. Buvo daug gero, buvo ir klaidų, pirmos rungtynės. Daug naujų žaidėjų, naujiems dar daugiau jaudulio. Bet manau, kad įsivažiuosime ir kitose rungtynėse žaisime dar geriau. Naujokams tas jaudulys tikrai atsiliepė, padarėme nemažai klaidų gynyboje paprastose situacijose. Bet svarbiausia pergalė, trys taškai – važiuojame toliau“, – teigė O. Verbickas.

Žalgiriečiui tai buvo pirmosios rungtynės naujose kapitono pareigose ir startas buvo labai sėkmingas – jo įvartis nulėmė komandai pergalę.

„Nikola bandė mušti į vartus, kamuolys atšoko man. Mačiau laisvą kampą, pasisekė pataikyti. Manau, kad vartininkas nematė kamuolio – ir viskas, įvartis, – šypsojosi saugas – Labai smagu. Šis sezonas – nauji iššūkiai man, nes pirmą kartą esu kapitonas. Daug atsakomybės, daug naujų pareigų. Džiaugiuosi komanda. Visi stengiasi, visi kovoja už kiekvieną. Jei taip ir toliau bus – pasieksime didelių rezultatų.“

„Žalgirio“ gretose šiose rungtynėse debiutavo septyni žaidėjai. Vienam jų – 17 metų Patrikui Matyžonokui – tai buvo debiutas aukščiausioje lygoje.

„Kalbėjome apie tai rūbinėje prieš rungtynes, Vieni turi daug rungtynių patirties, ir skirtingose lygose. Yra ir debiutantų kaip Matyžonokas, – sakė V. Čeburinas – Jaudinosi abi komandos. Rungtynės prasidėjo gana atsargiai. Pirmos rungtynės, ilgai laukėme, ilgai ruošėmės, daug nubėgome. Ir dabar atėjo tas momentas žaisti. Manau abi komandos iš to starto gavo malonumą. Abi komandos mato savo klaidas. Dirbsime ties tuo.“

Antrąsias sezono rungtynes „Žalgiris“ žais Vilniuje kovo 10 dieną prieš „Sūduvą“.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB