V. Dambrausko „Hajduk“ išplėšė svarbią pergalę namuose © JumpStory nuotr.

Praeitą savaitgalį Valdo Dambrausko vadovaujama Splito „Hajduk“ komanda pamėte svarbius taškus kovoje dėl Kroatijos čempionų titulo, tačiau po savaitės komandai pavyko atsitiesti.

Penktadienį „Hajduk“ futbolininkai 2:1 namuose palaužė Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“ ekipą.

Rungtynių pradžioje Splito komandą į priekį išvedė Nikola Kaliničiaus įvartis, tačiau antrojo kėlinio pradžioje svečiai iš Zagrebo lygino rezultatą.

87-ąją minutę V. Dambrausko auklėtiniams pavyk išplėšti svarbius 3 taškus. Lemiamą įvartį pelnė Marko Livaja.

Po šios pergalės „Hajduk“ sumažino deficitą iki Zagrebo „Dinamo“ iki 3 taškų, tačiau pirmoje turnyrinės lentelės vietoje esantys varžovai yra sužaidę vienom rungtynėm mažiau nei lietuviškasis Splito klubas.

Artimiausios „Hajduk“ rungtynės bus draugiškos su Donecko „Shakhtar“ ekipa dėl kilnaus tikslo, padedant Ukrainai.