V. Dambrausko treniruojama ekipa vos neįveikė Graikijos lygos lyderių © PA Images nuotr.

Valdo Dambrausko treniruojama Kretos OFI ekipa Graikijos pirmenybėse pasiekė teigiamą rezultatą.

Graikijos salos klubas išvykoje sužaidė 1:1 su pirmenybių lyderiais „Panathinaikos“ ekipa.

Vieną tašką pavyko iškovoti, nepaisant to, kad 8-ąją minutę raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą išvydo OFI gynėjas Samuelis Yohou.

58-ąją minutę Kretos ekipą į priekį išvedė Ericas Larssonas.

PAO pavyko iškovoti bent tašką po įvarčio per pridėtą rungtynių laiką. 97-ąją minutę tikslus buvo Fotis Ioannidis.

Draugiškose rungtynėse prieš sezono atnaujinimą Valdo Dambrausko auklėtiniams pavyko sužaisti lygiosiomis su „Anderlecht“ ir iškovoti 7:0 pergalę prieš Ionikos.

Tuo tarpu oficialiose rungtynėse komanda, vadovaujant lietuviui, iškovojo 4 taškus per paskutines 6 rungtynes ir šiuo metu 10-ąją vietą 14-os komandų Graikijos „Super League“ pirmenybėse.