V.Ivanausko ekipa įveikė Vokietijos taurės laimėtoją © Eurofootball.lt
Valdo Ivanausko treniruojamai Jenos "Carl Zeiss" ekipai kol kas nesiseka išbristi iš lentelės dugno antrojoje Bundesligoje, tačiau pavyko sėkmingai pasirodyti Vokietijos taurės varžybose - antrajame turnyro etape "Carl Zeiss" po baudinių serijos laimėjo prieš nugalėtojų titulą gynusį aukščiausios lygos "Nürnberg" klubą.

Jenoje vykusiose rungtynėse svečiai pirmavo po Zvjezdano Misimovičiaus įvarčio, bet antrajame kėlinyje vengras Sandoris Torghelle rezultatą išlygino. Kiek vėliau tas pats S.Torghelle buvo pašalintas iš aikštės, tačiau iki pagrindinio laiko pabaigos lygus rezultatas 1-1 nepasikeitė.

Įtemptame pratęsime vėl pirmieji įmušė svečiai - pasižymėjo Joshua Kennedy - bet likus šešioms minutėms iki antrojo kėlinuko pabaigos "Carl Zeiss" rezultatą išlygino Robertas Mulleris.

Mačui pasibaigus lygiosiomis 2-2 nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje, kurioje pajėgesni buvo visus penkis kartus tiksliai smūgiavę šeimininkai, tuo tarpu "Nürnberg" nerealizavo trečiojo savo baudinio.

Emocingasis Jenos klubo treneris V.Ivanauskas pusę pratęsimo ir baudinių seriją turėjo stebėti iš tribūnų, nes 105 minutę už protestus buvo pašalintas iš techninės zonos.

"Carl Zeiss" tapo viena iš šešiolikos komandų, iškovojusių kelialapius į aštuntfinalį, o praėjusiais metais taurę laimėjęs "Nürnberg" buvo netikėtai eliminuotas.

Vis tik didžiausią staigmeną pateikė trečioje lygoje žaidžiantis "Wuppertaler", kuris namuose privertė pasiduoti Bundesligos klubą Berlyno "Hertha".

Nesėkmę iš aukščiausiojo divizono ekipų taip pat patyrė prieš "Aachen" pralaimėjęs "Bochum", o šalies čempionas "Stuttgart" gana nelengvai po pratęsimo įveikė "Paderborn". Kiti favoritai, tarp jų "Bayern", "Borussia", "Schalke", "Werder", užtikrintai žengė tolyn.