V. Lukša debiutavo įvarčiu, bet „Bekentas“ buvo sutriuškintas Šiaulių ekipos

Šeštadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos vienintelės šeštojo turo rungtynės. Jos įvyko Vilniuje, kur vietos „Bekentas“ priėmė lygos naujokus FA „Šiauliai“, kurie neturėjo kelių svarbių žaidėjų, išvykusių atstovauti Lietuvos futsal rinktinei. Be pergalių šiame sezone esantis „Bekentas“ savo komandos fanų nenudžiugino, kadangi dar kartą pralaimėjimą. Šįkart jie net 1:9 nusileido svečiams iš Šiaulių.

„Šiaulių“ komanda sugebėjo įmušti labai greitą įvartį, kai net nepraėjus minutei pasižymėjo Aivaras Bagočius. Tai svečiams suteikė tvirtus pagrindus ant kurių jie toliau lipdė savo pergalę.

Nuo aštuntos minutės kas tris minutes Šiaulių miesto komanda mušė įvarčius į šeimininkų vartus. Juos pelnė Kildras Kavaliukas, Mindaugas Toleikis, Rokas Lekiatas ir Dominykas Kubilinskas. Taip FA „Šiauliai“ jau po pirmojo kėlinio susikrovė penkių įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje vaizdas per daug aikštėje nepasikeitė. „Bekentas“ savų šansų neišnaudojo, o „Šiaulių“ persvarą tik didėjo.
Rungtynės artėjant link pabaigos, ta persvara išaugo net iki 9 įvarčių, bet „Bekentui“ pavyko įmušti garbės įvartį. Jo autoriumi tapo profesionalaus futbolininko karjerą visai neseniai baigęs Vytautas Lukša, kuris Klaipėdos „Atlanto“ marškinėlius iškeitė į „Bekento“ ir nuo šiol jis žais futsalą.

„Bekentas“ 1 : 9 FA „Šiauliai“

1’ [0 : 1] Aivaras Bagočius
8’ [0 : 2] Kildras Kavaliukas
11’ [0 : 3] Mindaugas Toleikis
14’ [0 : 4] Rokas Lekiatas
17’ [0 : 5] Dominykas Kubilinskas
25’ [0 : 6] Justas Petravičius
26’ [0 : 7] Kildras Kavaliukas
29’ [0 : 8] Aivaras Bagočius
38’ [0 : 9] Deividas Dargužas
39’ [1 : 9] Vytautas Lukša