Prisidirbęs Virgilas van Dijkas grįžta į Liverpulį.
Skelbiama, kad Nyderlandų kapitonas palieka rinktinės stovyklą.
Rungtynėse su Vengrija „Liverpool“ gynėjas gavo raudoną kortelę po dviejų greitų geltonų kortelių. Jis negali žaisti rungtynėse su Vokietija, dėl to nusprendė grįžti į Angliją.
Tiesa, dar vakar po rungtynių olandas buvo išreiškęs norą likti, padėti komandai emociškai, tačiau galiausiai buvo priimtas kitoks sprendimas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą