V. van Dijkas: "Suprantame, kad galime žaisti geriau"

"Liverpool" trečiadienį iškovojo pirmąją pergalę šio sezono UEFA Čempionų lygoje - Jurgeno Kloppo auklėtiniai dramatiškose rungtynėse namuose 4:3 palaužė "Salzburg" ekipą.

"Premier" lygos lyderiai dar pirmajame kėlinyje susikūrė komfortabilų trijų įvarčių pranašumą, tačiau svečiai iš Austrijos sugebėjo sugrįžti į rungtynes bei išlygino rezultatą. Vis tik paskutinį žodį tarė Mohamedas Salah, kuris ir padovanojo savo ekipai pirmąją pergalę Čempionų lygoje.

Po susitikimo "Liverpool" gynybos ramstis Virgilas van Dijkas gyrė varžovus bei pripažino, kad jo komanda dar turi erdvės tobulėjimui.

"Akivaizdu, kad dar turime kur tobulėti. Mūsų varžovai šiandien buvo tikrai gerai pasiruošę bei puikiai organizavo savo atakas. Jie puikiai kovojo dėl "antrųjų" kamuolių, ypač antrajame kėlinyje, tačiau esu labai laimingas, kad pabaigoje pavyko išplėšti pergalę.

Privalome atiduoti pagarbą ir "Salzburg" ekipai. Tai - labai gera komanda, kuri žaidžia kokybišką futbolą, presinguoja varžovus ir niekuomet nesustoja.

Suprantame, kad galime žaisti geriau ir tokios rungtynės tik parodo, kad dar turime kur tobulėti", - po pergalės kalbėjo V. van Dijkas.