Gegužės 26 d. apie 3 val. nakties buvo užpultas futbolo klubo (FK) „Vėtra“ sargas. Trys užpuolikai surišo FK „Vėtra“ darbuotoją, sumušė jį.

Plėšikų grobis – šių metų NFKA A lygos čempionato „Vėtros“ rungtynių vaizdo įrašai, klubo narių dokumentai, vaizdo kamera ir Nacionalinės Futbolo Klubų Asociacijos (NFKA) Drausmės komiteto darbinė medžiaga: susistemintos drausminės nuobaudos, vaizdo kasetėse įrašyti ginčytinų teisėjų sprendimų momentai.

Vagystės išvakarėse, kaip tik FK „Vėtra“ patalpose (Liepkalnio g.13/2), posėdžiavo NFKA Drausmės komitetas, kuris aštriai diskutavo dėl paskutiniųjų „Vėtros“ ir FBK „Kaunas“ rungtynių teisėjavimo.

NFKA direktorius ir FK „Vėtra“ prezidentas Romas Stašauskas įsitikinęs, kad „kompiuterių vagims „Vėtros“ rungtynių vaizdo įrašai - tikrai nereikalingi“. Stebina prezidentą ir tai, kad nebuvo pavogta jokia kita brangi biuro technika.

Vilniaus miesto Vyriausiame Policijos Komisariate dėl šio incidento atliekamas tyrimas.

Šiandien FK „Vėtra“ žaidžia LFF taurės aštuntfinalio atsakomąsias rungtynes Šiauliuose. Pasak klubo vyriausiojo trenerio Valdo Ivanausko: “Vyrai, sužinoję apie tokią niekšybę, dar labiau susitelkė. Tokie dalykai mobilizuoja komandą tolimesnei kovai.“

Rytoj Klaipėdoje posėdžiaus NFKA Drausmės komitetas. Birželio 1 d. šaukiamas neeilinis NFKA Valdybos posėdis.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos