Lietuvos vaikinų U21 rinktinė sekmadienį sužaidė antrąsias rungtynes kovo mėnesio rinktinių lange.
Roko Garasto auklėtiniai keliavo į Gargždus ir ten susitiko su TOPsport A lygoje besivaržančia vietos „Bangos“ komanda.
Deja, bet aukščiausios lygos ekipa įrodė savo pranašumą ir nugalėjo lietuvius 2:0.
Priminsime, kad pirmoje lango dvikovoje lietuviai Raudondvaryje taip pat 0:2 pralaimėjo Latvijos bendraamžių rinktinei.
Rudenį Lietuvos rinktinė pradės pasirodymą Europos čempionato atrankos turnyre. Priminsime, kad lietuviai žais vienoje grupėje su Kroatijos, Ukrainos, Turkijos ir Vengrijos bendraamžių rinktinėmis.
„Bangos“ klubo nuotr.;
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą