Vakarėlis Ispanijoje: trys raudonos kortelės, 5 įvarčiai ir dramatiškas „Betis“ triumfas © AFP nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiame dramatiškame „La Liga“ susitikime „Real Betis“ išvykoje rezultatu 3:2 palaužė „Elche“ ekipos futbolininkus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir neprabėgus dešimčiai minučių pirmavo dviem įvarčiais. 7 minutę 11 metrų baudinį realizavo Fidelis, o už keletos akimirkų persvarą padvigubino Lucas Boye.

Visgi antrąjame kėlinyje vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis. 55 minutę „Elche“ ekipos gynėjui Lisandro Magallanui buvo parodyta raudona kortelė už „paskutinės vilties“ taisyklių pažeidimą.

Raudoną kortelę prieš save išvydo ir ant suolo sėdėjęs „Elche“ ekipos saugas Papa Cheikhas, kuris buvo itin nepatenkintas teisėjo sprendimu.

Po šio incidento „Betis“ sugebėjo akimirksniu išlyginti rezultatą po to, kai atitinkamai 65 ir 68 minutėmis įvarčius mušė Borja Iglesias ir Juanas Miranda.

88 minutę „Betis“ turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį, tačiau 11 metrų baudinio nesugebėjo realizuoti Borja Iglesias.

Tačiau pridėto laiko metu drama pasiekė aukščiausią tašką, kai 90+4 minutę šeimininkų gynėjas pažeidė taisykles savo baudos aikštelėje ir „Betis“ sulaukė dar vieno šanso išplėšti pergalę bandant realizuoti 11 metrų baudinį. Šį kartą standartinę situaciją sėkmingai išpildė Willianas Jose.

Po šių rungtynių „Betis“ rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tašku atsilikdami nuo laipteliu aukščiau esančių Madrido „Atletico“ futbolininkų. Tiesa, „matrasiniai“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.