Valdano neigia kalbas apie "Real" krizę © Eurofootball.lt
"%c00003" klubo direktorius sportui Jorge'as Valdano paneigė betkokias kalbas apie galimą krizę komandoje ir teigė tikįs, kad "Real" šiemet dar laimės Ispanijos čempionatą bei Čempionų lygą.

"Abu "Real" tikslai - Ispanijos čempionatas ir Čempionų lyga - dar yra pasiekiami ir aš tikiu, jog ekipa šiuos titulus laimės," - sporto dienraščiui "Marca" kalbėjo Valdano.

Praėjusi savaitė buvo ypač nesėkminga Karališkajam klubui, kuris trečiadienį Ispanijos Karaliaus taurės finale 2-3 nusileido "Zaragoza" futbolininkams, o šeštadienį svečiuose 4-2 pralaimėjo "Athletic Bilbao" ekipai.

"Dabar komandoje vyrauja keista atmosfera, - teigė Valdano. - Tai buvo pirmas kartas šį sezoną, kai mes pralaimėjome dvi rungtynes iš eilės. Tačiau ekipoje niekas nepasikeitė - tie patys žaidėjai mus atvedė į pirmąją lygos vietą.

Nors beveik prieš mėnesį "Real" turėjo net 8-ių taškų persvarą Ispanijos čempionate, tačiau nesėkmių serija leido antroje vietoje esantiems "Valencia" futbolininkams, kurie vakar 5-1 sutriuškino "Mallorca" ekipą, sumažinti pranašumą iki 1-o taško. Puikią formą demonstruojantys "Barcelona" futbolininkai pasiekė net 9-ias pergales iš eilės ir įsijungė kovą dėl čempionų titulo sumažinę atsilikimą nuo "Real" iki 6-ių taškų.

"Mes labai daug jėgų atidavėme kovai su "Zaragoza" ir to pasekmėmis tapo pralaimėjimas "Athletic Bilbao" ekipai, - blogą komandos formą teisino Valdano. - Tačiau tai trumpas nesėkmių ruožas - komanda yra tikrai geros formos."

Šį trečiadienį "Santiago Bernabeu" stadione "Real" žais pirmąsias Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes su prancūzijos "Monaco" ekipa. Šiose rungtynėse į rikiuotę grįžti turėtų kelias savaites dėl traumos nežaidęs brazilas Ronaldo.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė