"Valencia" dramatiškai triumfavo Žironoje, "Sevilla" sutriuškino "Real Sociedad"

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 27-ojo turo rungtynės.

Dėl išlikimo kovojanti Vigo "Celta" namuose priėmė Sevilijos "Real Betis". Svečiai iš Andalūzijos mačo pabaigoje pasiekė minimalią pergalę.

Pergalingą įvartį 80-ąją minutę įmušė Jese Rodriguezas, kuriam tai buvo apskritai pirmasis įvartis nuo 2017 metų rugpjūčio.

"Real Betis" žygiuoja šeštoje pozicijoje. "Celta" yra 17-oje vietoje ir dar šiandien gali atsidurti iškritimo zonoje.

Kitose rungtynėse dramatišką pergalę prieš "Girona" pasiekė "Valencia". Dešimtyje nuo antrojo kėlino vidurio žaidę "šikšnosparniai" triumfavo rezultatu 3:2.

Dar vienoje akistatoje triuškinančią pergalę pasiekė kita Sevilijos miesto komanda. "Sevilla" namuose rezultatu 5:2 nugalėjo "Real Sociedad". Nugalėtojų gretose išsiskyrė Wissamas Ben Yedderis, pasižymėjęs "hat-tricku".

Valensijoje dramatiška pergale rungtynių pabaigoje džiaugėsi "Villarreal", palaužiusi "Levante" ekipą.

"Celta" 0 - 1 "Real Betis"
80' [0 - 1] Jese

"Girona" 2 - 3 "Valencia"
14' [0 - 1] G. Guedes
22' [1 - 1] J. Ramalho
53' [1 - 2] D. Parejo
83' [2 - 2] C. Stuani (11 m. baudinys)
90' [2 - 3] F. Torres
72' F. Roncaglia ("Valencia") pašalintas iš aikštės

"Sevilla" 5 - 2 "Real Sociedad"
25' [1 - 0] P. Sarabia
28' [1 - 1] M. Oyarzabal
48' [2 - 1] W. Ben Yedder
58' [3 - 1] W. Ben Yedder
61' [4 - 1] W. Ben Yedder
69' [5 - 1] M. Oyarzabal (į savus vartus)
77' [5 - 2] M. Oyarzabal (11 m. baudinys)

"Levante" 0 - 2 "Villarreal"
90+3' [0 - 1] Rober (į savus vartus)
90+6' [0 - 2] S. Chukwueze