"Valencia" ir "Eibar" šventė pergales išvykoje, "Las Palmas" sutriuškino "Real Betis (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 31-ojo turo rungtynės.

Pirmoje akistatoje ginklus tarpusavyje surėmė "Granada" ir "Valencia" futbolininkai. "Šikšnosparniai" rezultatu 3-1 pasiekė užtikrintą pergalę prieš savo aikštėje žaidusius varžovus.

19-ąją ir 21-ąją minutėmis pasižymėjo puolėjas Simone Zaza, o 55-ąją minutę trečią vinį į "Granada" vartus smeigė Santi Mina. Po dešimties minučių šeimininkams pavyko pasiekti garbės įvartį.

Kitose rungtynėse "Eibar" kovoje dėl patekimo į Europos lygą pranoko Vigo "Celta" vienuolikę. Kike ir Pedro Leono įvarčiai atnešė pergalę svečiams, kurie pakilo į šeštąją poziciją.

Dar kitoje dvikovoje paskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje esanti Pamplonos "Osasuna" iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Lygos autsaideriai namuose rezultatu 2-1 pranoko "Leganes".

Galiausiai paskutinėje vakaro dvikovoje "Las Palmas" namuose priėmė Sevilijos "Real Betis" ekipą. Gran Kanarijos ekipa užtikrintai susitvarkė su varžovais - pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4-1.

Nugalėtojų gretose po įvartį pelnė Vicente Gomezas, Kevinas-Prince'as Boatengas, Jonathanas Viera ir Jese Rodriguezas.

"Granada" 1 - 3 "Valencia"
19' [0 - 1] S. Zaza
21' [0 - 2] S. Zaza
55' [0 - 3] S. Mina
65' [1 - 3] E. Ponce

"Celta" 0 - 2 "Eibar"
13' [0 - 1] Kike
51' [0 - 2] P. Leon

"Osasuna" 2 - 1 "Leganes"
16' [0 - 1] D. Siovas
36' [1 - 1] S. Leon (11 m. baudinys)
71' [2 - 1] S. Leon

"Las Palmas" 4 - 1 "Real Betis"
44' [1 - 0] V. Gomez
49' [2 - 0] K. Boateng
62' [3 - 0] J. Viera
83' [4 - 0] Jese (11 m. baudinys)
89' [4 - 1] R. Navarro