"Valencia" išplėšė lygiąsias Ispanijos pirmenybėse © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos trejos 17-ojo turo rungtynės.

Labiausiai intriguojančios ir atkakliausios šio vakaro varžybos įvyko Saragosoje kur susitiko šeimininkai "Zaragoza" ir "Valencia" futbolininkai.

Pradžioje aktyviau rungtyniavo svečiai, tačiau jau 18-ąją minutę trečiasis "Valnecia" vartininkas Juanas Luisas Mora baudos aikštelėje pargriovė "Zaragoza" puolėją Ricardo Oliveira ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Diego Milito.

30-ąją minutę "Valencia" vartininkas dar kartą grubiai suklydo, kai po nesėkmingo bandymo atmušti kamuolį įsimetė jį į savo vartus. Po šio įvarčio šeimininkai ir toliau atakavo, tačiau "Valencia" sugebėjo apsiginti ir rezultatas nepakito.

Po didžiosios pertraukos "Valencia" pradėjo rungtyniauti kur kas geriau ir galiausiai pasiekė savo - 76-ąją minutę aukštaūgis serbas Nikola Zigičius sušvelinino rezultatą po Davido Silvos perdavimo.

Dar po šešių minučių tas pats "Valencia" saugas D.Silva įmušė antrąjį įvartį ir padėjo išplėšti savo komandai svarbias lygiąsias.

Kitame mače aštuntoje pozicijoje žengianti "Sevilla" namie rungtynių pabaigoje net 4-1 sutriuškino Santandero "Racing", o lygos debiutantė "Almeria" neprilygo "Getafe".

"%c00108" 2 - 2 "%c00004"
18' [1 - 0] Diego Milito
30' [2 - 0] Mora (į savo vartus)
76' [2 - 1] Nikola Zigic
82' [2 - 2] David Jimenez Silva

"%c00351" 0 - 2 "%c00212"
37' [0 - 1] Lucas Matias Licht
85' [0 - 2] Ruben De la Red

78' iš aikštės pašalintas Albert Crusat ("Almeria")

"%c00107" 4 - 1 "%c00005"
26' [1 - 0] Frederic Kanoute
49' [1 - 1] Ezequiel Garay
66' [2 - 1] Ernesto Chevanton
85' [3 - 1] Jesus Navas
90' [4 - 1] Adriano Correira

79' iš aikštės pašalintas Ezequiel Garay ("Racing")