"Valencia" išplėšė lygiąsias prieš "Atletico", rekordinis L.Messi "hat-trickas" pažymėtas triuškinančia pergale (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 26-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Camp Nou" stadione, kur "Barcelona" metė iššūkį Madrido "Rayo Vallecano" vienuolikei. Luiso Enrique auklėtiniai sutriuškino savo varžovus ir pakilo į pirmąją vietą turnyrinės lentelės pozicijoje.

Mačas prasidėjo greitu pirmuoju įvarčiu. Jau 5-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Luisas Suarezas, pasižymėjęs po puikaus Xavi perdavimo.

Antrajame kėlinyje prasidėjo tikras įvarčių lietus. Kėlinio pradžioje pranašumą padidino Gerardas Pique, o jau 54-ąją minutę "Rayo Vallecano" liko žaisti dešimtyje.

Tuo pasinaudoję Ispanijos vicečempionai spėjo pelnyti dar keturis įvarčius. Lionelis Messi 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Tiesa, argentinietis pirmuoju bandymu neįmušė, tačiau teisėjas užfiksavo taisyklių pažeidimus "Rayo" gretose ir puolėjui suteikė šansą reabilituotis.

Vėliau Lionelis Messi dar du kartus nuginklavo varžovų vartus ir pasižymėjo "hat-tricku". Šie trys įvarčiai L.Messi pavardę įrašė į Ispanijos futbolo rekordų knygą. Jis tapo daugiausiai "hat-trickų" (24) "Primera" pirmenybėse pelniusiu žaidėju.

80-ąją minutę varžovams iš Madrido pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau galutinį tašką šiame susitikime mačo pabaigoje padėjo L.Suarezas.

Po pergalės "Barcelona" su 62 taškais pakilo į pirmąją vietą Ispanijos čempionate. Madrido "Real" klubas po ilgos pertraukos prarado lyderio poziciją ir dabar atsilieka vienu tašku.

Bene įdomiausios turo rungtynės įvyko "Vicente Calderon" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma Madrido "Atletico" ekipa susitiko su "Valencia". Diego Simeone auklėtiniai neišsaugojo pranašumo ir sužaidė taikiai, 1-1.

Pirmajame kėlinyje dominavo šeimininkai, tačiau jiems pelnyti pavyko tik vieną įvartį. 33-ąją minutę Tiago krūtine atliko perdavimą Koke, kuris užtikrintu smūgiu nepaliko vilčių Diego Alvesui.

Vis dėlto antrajame kėlinyje "šikšnosparniai" nepasidavė ir 78-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Dani Parejo smūgiuojamas baudos smūgio kamuolys atsitrenkė į skersinį ir atšoko tiesiai prie Shkodrano Mustafi galvos, o pastarasis tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

"Atletico" nepasinaudojo progos dar labiau priartėti prie lyderių. Nuo antroje vietoje žygiuojančio Madrido "Real" klubo juos skiria 6 taškai, nuo "Barcos" - 7 taškai. Intensyviai dėl trečios vietos vis dar kovoja ta pati "Valencia", nuo "Rojiblancos" atsiliekanti tik vienu tašku.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" minimaliu skirtumu palaužė Barselonos "Espanyol", o "Villarreal" rezultatu 4-1 nepaliko vilčių Vigo "Celta" ekipai.

"Barcelona" 6 - 1 "Rayo Vallecano"

5' [1 - 0] L.Suarez

49' [2 - 0] G.Pique

56' [3 - 0] L.Messi (11m. baudinys)

63' [4 - 0] L.Messi

68' [5 - 0] L.Messi

80' [5 - 1] A.Bueno (11m. baudinys)

90' [6 - 1] L.Suarez

54' Tito ("Rayo Vallecano") pašalintas iš aikštės

80' D.Alves ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 1 - 0 "Espanyol"

38' [1 - 0] S.Canales

"Villarreal" 4 - 1 "Celta"

41' [1 - 0] G.dos Santos

45' [2 - 0] M.Musacchio

50' [2 - 1] A.Fernandez

73' [3 - 1] L.Vietto

84' [4 - 1] G.Moreno

"Atletico" 1 - 1 "Valencia"

33' [1 - 0] Koke

78' [1 - 1] S.Mustafi

90' J.Fuego ("Valencia") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7564046" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>