„Valencia“ pergalingai pradėjo kovas „La Liga“ pirmenybėse © AFP or licensors nuotr.

Prasidėjo Ispanijos „La liga“ pirmenybės.

Pirmąją naujojo sezono pergalę pasiekė „Valencia“ futbolininkai, kurie namuose 4:2 nugalėjo „Levante“ ekipą.

Rungtynės vyko permainingai. Svečiai į priekį išsiveržė jau pirmąją rungtynių minutę po J. Moraleso įvarčio.

12-ąją minutę rezultatą išlygino Gabrielis.

36-ąją rungtynių minutę J. Moralesas surengė puikų reidą ir vėl išvedį savo ekipą į priekį.

Vis tik besibaigiant pirmajam kėliniui M. Gomezas vėl išlygino rezultatą.

Prasidėjus antrajam kėliniui abi komandos ir toliau rengė aštrias atakas. Vis tik „Valencia“ į priekį įsiveržė 75-ąją minutę po M. Vallejo įvarčio.

Galutinis taškas padėtas ketvirtąją pridėto laiko minutę. Įvarčio autoriumi tapo tas pats M .Vallejo, kuris pasinaudojo puikia progą ir pelnė antrąjį savo įvartį.

Sekančias rungtynes „Valencia“ žais išvykoje prieš „Celta Vigo“ futbolininkus. Tuo tarpu „Levante“ išvykoje prieš „Osasuna.

„Alaves“ 0:1 „Betis“

Valladolid“ 1:1 „Real Sociedad“

Villarreal“ 1:1 „Huesca