"Valencia" prasibrovė į kitą Europos lygos etapą © Eurofootball.lt
Ketvirtadienio vakarą šešiuose grupėse įvykusios rungtynės užbaigė Europos Lygos grupių etapą.

Galutinai paaiškėjo, jog kovas kitame etape tęs šios komandos: "Ajax", "Anderlecht", "Valencia", "Lille", "Hapoel", "Hamburg", "Fenerbahce", "Twente", "Salzburg", "Villarreal", "Benfica" ir "Everton".

Dėka pergalės kitame turnyro etape atsidūrė "Valencia" klubas, išvykoje 2-1 įveikęs "Genoa". Svečius pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė Saltoras Bruno, bet tik prasidėjus antrąjai mačo pusei Hernanas Crespo rezultatą išlygino.

"Valencia" žūtbūt reikėjo laimėti rungtynes. Puikų šansą tą padaryti 85-ąją minutę turėjo Davidas Villa, tačiau puolėjas nerealizavo 11 metrų baudinio. Tiesa, ispanas savo klaidą kiek vėliau ištaisė.

Kartu su "Valencia" į kitą etapą pateko ir "Lille", rungtynėse namuose 3-1 įveikusi Prahos "Slavia".

C grupėje lyderių dvikovą laimėjo Tel Avivo "Hapoel" klubas, kuris įveikęs "Hamburg" 1-0 grupėje užėmė pirmąją vietą. Šeštąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo G grupės nugalėtojas 'Salzburg" klubas, kuris ir šiame ture išvykoje 1-0 palaužė "Villarreal".

A grupė:

Amsterdamo „Ajax“ 1 - 3 Briuselio „Anderlecht“
13' [0 - 1] Romelu Lukaku
22' [0 - 2] Romelu Lukaku
43' [0 - 3] Jonathan Legear
77' [1 - 3] Urby Emanuelson

Zagrebo "Dinamo" 1 - 2 „Timisoara“
67' [0 - 1] Gheorghe Bucur
80' [1 - 1] Cristian Scutaru (į savus vartus)
84' [1 - 2] Dorin Goga

B grupė:

„Genoa“ 1 - 2 „Valencia“
45' [0 - 1] Saltor Bruno
51' [1 - 1] Hernan Crespo
90' [1 - 2] David Villa

85' David Villa („Valencia“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Lille“ 3 - 1 Prahos "Slavia"
25' [1 - 0] Yohan Cabaye
40' [2 - 0] Gervinho
56' [2 - 1] Stanisla Vlcek
80' [3 - 1] Ludovic Obraniak

C grupė:

Tel Avivo "Hapoel" 1 - 0 „Hamburg“
23' [1 - 0] Samuel Yeboah

Vienos „Rapid“ 3 - 3 Glazgo „Celtic“
1' [1 - 0] Nikica Jelavic
8' [2 - 0] Nikica Jelavic
19' [3 - 0] Hamdi Salihi
24' [3 - 1] Marc-Antoine Fortuné
67' [3 - 2] Marc-Antoine Fortuné
90' [3 - 3] Paul McGowan

G grupė:

Romos „Lazio“ 0 - 1 Sofijos "Levski"
61' [0 - 1] Hristo Yovov

„Villarreal“ 0 - 1 Salzburgo "Red Bull"
7' [0 - 1] Dusan Svent

H grupė:

Stambulo „Fenerbahce“ 1 - 0 „FC Sheriff“
15' [1 - 0] Ugur Boral

Bukarešto "Steaua" 1 - 1 „Twente“
18' [1 - 0] Pantelis Kapetanos
35' [1 - 1] Ronnie Stam

I grupė:

Lisabonos „Benfica“ 2 - 1 Atėnų "AEK"
45' [1 - 0] Angel Fabian Di Maria
73' [2 - 0] Angel Fabian Di Maria
84' [2 - 1] Ismael Blanco

14' Felipe Menezes ("Benfica") nerealizavo 11 metrų baudinio

Liverpulio „Everton“ 0 - 1 Borisovo „BATE“
75' [0 - 1] Aleksandr Yurevich