„Valencia“ susitvarkė su „Getafe“ © zumapress nuotr.

Penktadienį sužaistos dvejos Ispanijos „La Liga“ čempionato rungtynės.

„Valencia“ namuose rezultatu 3:0 susitvarkė su „Getafe“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę.

30-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Mouctaras Diakhaby.

54-ąją minutę „Valencia“ pranašumą padvigubino Arnautas Danjuma.

Šeimininkams per pridėtą laiką dar vieną įvartį pridėjo Hugo Duro.

Kiti rezultatai:

„Elche“ 2:0 „Levante“

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...